MediaSieci kabloweZapowiedzi TV

Odkodowany Canal+ w Netii (wideo)

Na ten weekend zaplanowane są aż dwie premiery polskich produkcji od CANAL+. Jedna z nich („Zasada przyjemności”) będzie dostępna dla naszych abonentów bez dodatkowych opłat.

 

 

W związku z premierą nowej produkcji CANAL+ Original „Zasada przyjemności” (serial kryminalny, którego akcja toczy się w Warszawie, Odessie i Pradze, więcej na tej stronie CANAL+), która odbędzie się w niedzielę 9 czerwca o godz. 21:00, zaplanowaliśmy z CANAL+ pasmo odkodowane dla abonentów usługi TV w technologii STV, przez całą dobę – od godziny 6 rano w niedzielę 9 czerwca, do 6 rano w poniedziałek.

Odkodowany CANAL+ będzie dostępny na pozycji EPG 500.

 

 

Jeszcze przed odkodowanym pasmem polecamy inną nowość na CANAL+ – mini-serial komediowy „Pisarze. Serial na krótko”. Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka wcielą się w postaci i sytuacje napisane specjalnie dla nich przez wybitnych pisarzy i artystów: Krzysztofa Vargę, Jakuba Żulczyka, Dorotę Masłowskę i Katarzynę Nosowską. Twórcy nie mieli żadnych ograniczeń w doborze tematu i stylistyki odcinków. Poszczególne odsłony serii mają miejsce w różnych lokalizacjach i dotyczą szeroko pojętych relacji społecznych, polityki, obyczajów czy kultury.

Każdy z odcinków sygnowany jest nazwiskiem autora. Formuła krótkich odcinków sprawia, że możemy oglądać je wszędzie, np. w komunikacji miejskiej. „Pisarze. Serial na krótko” doskonale wpisuje się w trend krótkich form, które są zabawne i pouczające!

Premiera w CANAL+ w sobota, 8 czerwca o godz. 20:45.

Abonenci Netii, którzy nie mają jeszcze wykupionego dostępu do CANAL+, mogą go zamówić kilkoma kliknięciami poprzez aplikację na Netia Playerze. Dostępne są dwa  atrakcyjne cenowo, warianty: CANAL+ Select – 6 kanałów za 40 zł miesięcznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *