MediaSieci kablowe

Odkodowany kanał DaVinci HD w sieci Elsat

Kanał DaVinci HD, który znajduje się na pozycji 422, został odkodowany dla wszystkich Abonentów telewizji cyfrowej Elsat aż do 31 maja!

 

Da Vinci to edukacyjna telewizja dla dzieci i młodzieży. W tym miesiącu szczególnie polecamy 3 produkcje, które będą emitowane na tym kanale:

Fiksiki

Emisja: soboty i niedziele o 8:00 od 15 maja

„Fiksiki” to przygody maleńkiej rodziny, żyjącej po kryjomu w mieszkaniu całkiem zwyczajnych rozmiarów! Gdy coś się zepsuje, Fiksiki przybywają na pomoc, korzystając ze swojej wiedzy, umiejętności i narzędzi!

Naprawiają urządzania i gadżety, poznają zasady działania mechanizmów i do tego znakomicie się bawią! Oglądaj Fiksiki już od 15 maja, w weekendy o godzinie 8 rano w Da Vinci. Ściśle rzecz biorąc, naturalnie i technicznie świetny program!

Łebska Ekipa

Emisja: soboty i niedziele o 08:50

Widzisz coś, od czego paruje Ci mózg? Zadzwoń po Łebską Ekipę! Dołącz do niesamowitego zespołu agentów, którzy wykorzystują podstawową i bardziej zaawansowaną matematykę do badania i rozwiązywania dziwnych wydarzeń w ich mieście.

Od znikających obiektów po powielające się pizzerie, ci zręczni agenci muszą używać swoich mózgów, aby pomóc miastu, a czasem nawet ocalić całą ludzkość! Oglądaj od 20 lutego, w soboty i niedziele o 08:45 i główkuj razem z nami!

Darwin i Niutka

Emisja: soboty i niedziele o 09:55

Darwin i Niutka to rodzeństwo, które wraz z przyjaciółmi odkrywa cuda świata przyrody. W przygodach towarzyszą im: duży i mądry jeleń Wapiti, ich sąsiadka Hania wraz z bezczelną papugą Keą, oraz, sporadycznie, zrzędliwy żaba, niejaki Beczko i jego śliczna przyjaciółka Rzekotynka.

Zobacz to, co w przyrodzie najciekawsze, od bagien po tęczę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *