Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSport w TV

Odprawa przedmeczowa – nowy program publicystyczny Canal+

W czwartek, 8 lutego o godzinie 11:00, na kanale YouTube CANAL+ SPORT oraz w serwisie streamingowym CANAL+ online swoją premierę będzie mieć nowy program publicystyczny CANAL+ pt. ODPRAWA PRZEDMECZOWA. W rolę prowadzącego wcieli się Piotr Bugajny, a stałym ekspertem programu będzie Mateusz Rokuszewski.

 

Nowy format CANAL+ będzie pretekstem do dyskusji na temat zbliżającej się kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. W każdym odcinku ODPRAWY PRZEDMECZOWEJ redakcja sportowa zadba o szczegółowe analizy nadchodzących meczów, gorące dyskusje na temat formy zespołów oraz prognozy wyników. Nie zabraknie również wywiadów z ekspertami, którzy podzielą się swoimi spostrzeżeniami i przewidywaniami dotyczącymi nadchodzących spotkań PKO Bank Polski Ekstraklasy. W premierowym odcinku widzowie obejrzą rozmowę z napastnikiem Śląska Wrocław i najlepszym strzelcem ligi, Erikiem Exposito, a także z nowym Prezesem MKS Cracovia SSA, Mateuszem Dróżdżem. Prowadzącym program będzie Piotr Bugajny, stałym ekspertem Mateusz Rokuszewski, a gośćmi premierowej odsłony w studiu będą Tomasz Wieszczycki oraz Michał Trela.

 

 

Poczuliśmy w redakcji potrzebę porozmawiania o PKO Bank Polski Ekstraklasie w środku tygodnia. Podsumowujemy już ligę na różne sposoby, ale za rzadko patrzyliśmy do przodu. Zaproszeni goście spróbują przewidzieć to, co może się wydarzyć w najbliższy weekend, a widzowie będą mogli później te tezy zweryfikować. W złapaniu kontekstów pomogą też goście z ekstraklasowych klubów, z którymi będziemy się łączyć. Zatem w każdy czwartek robimy odprawę, przedmeczowy check-in i rozmawiamy o tym, co nas czeka w najbliższej kolejce. Będzie ciekawie, zapraszamy!Mówi prowadzący program, Piotr Bugajny

Program będzie podzielony na sekcje, co umożliwi kibicom wybór interesującego ich tematu i wysłuchanie najbardziej aktualnych wiadomości oraz analiz w dowolnym momencie. Istotnym elementem ODPRAWY PRZEDMECZOWEJ będą również materiały specjalne oraz kącik Fantasy przed każdą kolejką. Jakie zespoły są faworytami spotkania? Która drużyna może sprawić niespodziankę? Kto znajduje się w kryzysie, a czyja forma rośnie? O tym wszystkim i nie tylko będą rozmawiać dziennikarze CANAL+ oraz ich zaproszeni goście.

Podobno piłkarze, a przynajmniej część z nich, nie przepadają za odprawami przedmeczowymi. Szczególnie jeśli te się przeciągają. My postaramy się poprowadzić nasze odprawy w taki sposób, żeby nikt się nie nudził. A co najważniejsze, aby każdy wiedział, na co warto zwrócić uwagę w trakcie nadchodzącej kolejki!Dodaje stały ekspert programu, Mateusz Rokuszewski

Wraz ze wznowieniem rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, redakcja sportowa CANAL+ oferuje nie tylko nowy program, ale także powrót stałych i uwielbianych ligowych formatów. Podsumowania sobotnich spotkań przeprowadzą w programie LIGA+ Rafał Dębiński i Remigiusz Kula. W niedzielny wieczór widzowie będą mogli obejrzeć LIGĘ+ EXTRA z Bartoszem Glenem i Krzysztofem Marciniakiem. Natomiast w poniedziałek Filip Surma zaprasza na program EKSTRAKLASA PO GODZINACH, czyli podsumowanie kolejki w nieco lżejszym wydaniu.

Wszystkie transmisje programów publicystycznych oraz inne ciekawe formaty, a także wiele sportowych wydarzeń na żywo, można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu streamingowego CANAL+ online. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

foto. Canal+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *