Technologia - Promocje

Oferty Black Friday na oczyszczacze powietrza Sharp

Z okazji największego święta zakupowego firma Sharp przygotowała specjalną ofertę na popularne modele oczyszczaczy powietrza, dzięki którym zadbamy o dobrą jakość powietrza w naszych mieszkaniach lub biurach. Urządzenia firmy Sharp wyposażone w technologię Plasmacluster znacząco redukują unoszące się w powietrzu wirusy, bakterie, grzyby, alergeny oraz inne zanieczyszczenia powietrza wywołane np. smogiem. Jest to niezwykle istotne szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy jesteśmy bardziej narażeni na kontakt z wirusem grypy, a powietrze osiąga niebezpieczne poziomy pyłów zawieszonych.

 

Oferta Black Friday od Sharp

W dniach od 24 listopada do 30 listpada 3 modele oczyszczaczy powietrza Sharp będą dostepne w promocyjnych cenach u wybranych partnerów. Oferta Black Friday uwzględnia między innymi rabat wysokości 500 zł na model UA-HG60.

UA-HG60 w cenie 2499 zamiast 2999

Oczyszczacz powietrza z technologią jonową Plasmacluster, 3-stopniowym systemem filtracji mechanicznej i wskaźnikiem poziomu zanieczyszczenia powietrza. Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 50 metrów kwadratowych. UA-HG60 został wyposażony w nawilżacz powietrza, który pomaga w utrzymaniu optymalnej wilgotności w pomieszczeniu, przyczyniając się do poprawy naszego zdrowia, samopoczucia oraz jakości powietrza w pomieszczeniu. Tryb Plasmacluster Spot idealnie nadaje się do odświeżenia tkanin, ubrań lub obuwia. Dzięki skoncentrowanemu strumieniowi jonów ukierunkowanemu na przedmioty domowe pozwala na skuteczne usunięcie z nich brzydkich zapachów.

UA-HG40E-L oraz UA-HG40E-T w cenie 1499 zamiast 1799

Oczyszczacz powietrza z technologią jonową Plasmacluster, 3-stopniowym systemem filtracji mechanicznej i wskaźnikiem poziomu zanieczyszczenia powietrza. Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 28 metrów kwadratowych. UA-HG40, podobnie jak UA-HG60 oferuje tryb nawilżania powietrza oraz wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które znajdziemy w wyżej opisanym modelu. UA-HG40 oraz UA-HG60 wyposażone są w tryb Ion Shower przeznaczony do intensywnego oczyszczania powietrza, na przykład po gotowaniu. Po jego uruchomieniu, urządzenie przez 60 minut emituje silny strumień jonów Plasmacluster o wysokiej gęstości. UA-HG40E Idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń, jak pokój sypialny, czy dziecięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *