MediaZapowiedzi TV

Oficjalna grafika do serialu „Kraina bezprawia”

„Kraina bezprawia”, serial sztuk walki, powróci na antenę AMC z finałowymi ośmioma odcinkami już 1 kwietnia (poniedziałek) o 22:00. Przebywający w niewoli Bajie ostrzega Sunny’ego, by nie ufał Pielgrzymowi. Na szali znajduje się życie syna Sunny’ego, dlatego bohater zmaga się z podjęciem decyzji o udzieleniu Pielgrzymowi pomocy.

 

W tym samym czasie, M.K., który wciąż nie może pogodzić się z tym, że Sunny zabił jego matkę, jest zdecydowany, by się zemścić. Porwana przez Mistrzynię Wdowa jest zmuszona stawić czoła swojej przeszłości. Moon śpieszy się, by uratować Lydię przed niechybną śmiercią, po tym, jak zaryzykowała dla niego swoje życie. Ostatnie odcinki serii odsłonią palące sekrety, doprowadzą do zawarcia nowych sojuszy, a całość zakończy się epicką bitwą, która położy kres wszystkim wcześniejszym potyczkom.

Z ramienia AMC Studios producentami wykonawczymi, scenarzystami oraz showrunnerami serialu są Alfred Gough i Miles Millar oraz mający na swoim koncie nominacje do Oscara producenci Stacey Sher i Michael Shamberg, a także David Dobkin, Stephen Fung, Michael Taylor, Karen Richards, Paco Cabezas oraz Daniel Wu.

W obsadzie zobaczymy Wu (Sunny), Nicka Frosta (Bajie), Aramisa Knighta (M.K.), Emily Beecham (Wdowa), Orlę Brady (Lydia), Ally Ioannides (Tilda), Lorraine Toussaint (Cressida), Shermana Augustusa (Moon), Babou Ceesaya (Pielgrzym), Ellę-Rae Smith (Nix) oraz Lewisa Tana (Gaius).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *