Oficjalnie! Tamara Arciuch w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Aktorka została uczestniczką 14. edycji przebojowego show Polsatu. To kolejne wyzwanie w jej bogatej karierze artystycznej. Znana z metamorfoz na deskach teatralnych i szklanym ekranie teraz sprawdzi się w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W jakich wcieleniach zobaczymy ją w programie? Szczegóły wiosną 2021 roku w Polsacie.

 

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Pracowała w największych teatrach w Polsce. Za rolę Maryny w spektaklu „Wesele” Wyspiańskiego w reż. Rudolfa Zioło otrzymała nagrodę na festiwalu w Opolu, a rola Roxie Hart w musicalu „Chicago” przyniosła jej nominację do nagrody aktorki roku 2002.

Na dużym ekranie debiutowała w 1997 roku w filmie sensacyjnym Jarosława Żamojdy „Młode wilki 1/2”, a postać Kaśki Wojnarówny, panny młodej w głośnym filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wesele” z 2004 roku, jest jej najważniejszą rolą filmową. Grała również w ostatnim filmie Janusza Morgensterna „Mniejsze zło” oraz w wielu komediach romantycznych m.in. „Nie kłam kochanie” czy „Och Karol” w reż. Piotra Wereśniaka. Olbrzymią popularność przyniosła jej rola Karoliny Łapińskiej w serialu „Niania” (2005-2009), gdzie zagrała antagonistkę głównej bohaterki, pokazując po raz kolejny, że komedia to jej żywioł. W 2008 roku jako Piękna Nieznajoma w serialu „Halo Hans!” wcieliła się w każdym odcinku w inną postać, w sumie grając 13 różnych ról. Przez jakiś czas związana była również z serialami „M jak miłość” i „Ojciec Mateusz”.

Od niedawna zajmuje się razem z partnerem Bartkiem Kasprzykowskim produkcją własnych spektakli teatralnych, które można oglądać na różnych scenach w całej Polsce.

14. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną 2021 roku w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *