Ogórek i Skiba w Polsat News?

To już pewne! Od wtorku, 19 września w programie „Pod Pressją” Joanny Wrześniewskiej-Sieger zobaczymy Krzysztofa Skibę i Michała Ogórka! Każdy z nich 2 razy w miesiącu przygotuje satyryczny przegląd prasy, który stale będzie się pojawiać pod koniec programu.
 
– Wezmę to na siebie. Przeczytam wszystko za widzów, wyręczę ich. Zajmuję się tym już tyle lat. Zdaję sobie sprawę z tego, że czytanie prasy to nie zawsze jest przyjemność. Jednocześnie mam takie poczucie, że warto to zrobić, by wiedzieć, o czym piszą. Takie wyręczanie jest chyba bardzo korzystne dla widza, jego zdrowia psychicznego i czasu wolnego – mówi Michał Ogórek.
– W programie „Pod Pressją” dokonam wyboru najciekawszych artykułów, zacytuje mądre i głupie wypowiedzi znanych, lubianych i pogardzanych, wyszukam absurdy, smaczki i ciekawostki, które jednych wprawią w zachwyt, a innych przyprawią o ból brzucha (ze śmiechu). Ponieważ życie polityczne w Polsce pędzi niczym rakieta kosmiczna będę jak najlepsza stewardessa na pokładzie czyli raz podam medialny koktajl Mołotowa, a innym razem przywalę poduszką. Będzie wesoło w niewesołych okolicznościach przyrody mówi Krzysztof Skiba.
Przypomnijmy, że „Pod Pressją”, to nowy program publicystyczny Joanny Wrześniewskiej – Sieger w Polsat News. Jej gośćmi będą dziennikarze wiodących tytułów prasowych i internetowych.
Premierowy odcinek już w najbliższy wtorek o godzinie 21.

One thought on “Ogórek i Skiba w Polsat News?

  • 17 września 2017 o 12:35
    Permalink

    Zapowiada się ciekawy programik w polsat news. Skiba i Ogórek to duet, który może zapewnić rozrywkę, a ich komentarze często trafnie opisują sytuacje polityczną.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *