„Okno na sport” – nowy program digitalowy Eurosportu z wyjątkowymi gośćmi

Co wieczór w mediach społecznościowych Eurosportu komentatorzy i eksperci stacji rozmawiają z czołowymi postaciami polskiego sportu w nowym programie „Okno na sport”. Już we wtorek gościem Marka Rudzińskiego, Kacpra Merka i Michała Korościela będzie Dawid Kubacki – triumfator ostatniego Turnieju Czterech Skoczni i ambasador Eurosportu.

 

 

 

 

„Okno na sport” to codzienny program transmitowany w mediach społecznościowych Eurosportu, Komentatorzy i eksperci stacji rozmawiają w nim ze znakomitymi sportowcami, a widzowie mają możliwość zadawania swoich pytań. W pierwszych odcinkach, które osiągnęły po kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń w mediach społecznościowych, widzowie mogli zobaczyć m.in. najlepszą polską biathlonistkę Monikę Hojnisz-Staręgę, brązowego medalistę mistrzostw świata w Doha na 1500 m Marcina Lewandowskiego, jednego z najlepszych polskich kolarzy Michała Kwiatkowskiego, a także jednego z dwóch polskich snookerzystów w World Tourze Adama Stefanowa.

Już we wtorek o 21:00 fani skoków narciarskich będą mieli okazję spotkać się z Dawidem Kubackim. Gospodarzami programu będą Marek Rudziński, Kacper Merk i Michał Korościel. Jak co wieczór, widzowie będą mogli zadawać pytania, a najciekawsze z nich usłyszy również triumfator ostatniego Turnieju Czterech Skoczni.

– Cały czas rozwijamy nasze działania w przestrzeni cyfrowej, aby zaciekawić i angażować prawdziwych fanów sportu. Co wieczór zapraszamy ich na nietuzinkowe rozmowy ze znakomitymi sportowcami. Na antenach Eurosportu pokazujemy obecnie najlepsze momenty ukochanych dyscyplin naszych widzów: sportów olimpijskich, zimowych, kolarstwa, czy tenisa, a w mediach społecznościowych zapraszamy ich na spotkania z idolami. W bezprecedensowej sytuacji, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, chcemy dostarczać naszym widzom treści najwyższej jakości, dlatego pracujemy nad kolejnymi angażującymi formatami, które możemy realizować z zachowaniem zalecenia „zostań w domu” – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN Discovery Polska i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Program koncentruje się na sportach będących filarami programowymi Eurosportu: dyscyplinach olimpijskich, kolarstwie, skokach narciarskich, biathlonie, żużlu i koszykówce. „Okno na sport” jest realizowane w 100% zdalnie, aby nie narażać nikogo na niepotrzebne ryzyko wychodzenia z domu.

fot. Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *