Okno otwarte kanałów BBC Brit, BBC Earth i BBC Lifestyle w sieci PROMAX (wideo)

Już w najbliższą niedzielę 3 listopada o godzinie 11:00 premiera serii przyrodniczej Siedem światów, jedna planeta na BBC Earth. Z okazji premiery kanały: BBC Brit, BBC Earth, BBC Lifestyle będą dostępne w ramach okna otwartego dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej PROMAX.

 

 

 

Siedem światów, jedna planeta to najnowsza seria przyrodnicza BBC Studios Natural History Unit, ukazująca bogatą i zaskakującą różnorodność natury z perspektywy 7 kontynentów. Różnorodność, która nadaje każdej części świata jej unikalny charakter, ale jednocześnie tworzy razem integralną całość.

Program pokazuje niezwykłe zachowania zwierzęcych mieszkańców poszczególnych kontynentów, od spalonych słońcem równin Afryki po skute lodem wody otaczające Antarktydę. Poruszająca narracja Sir Davida Attenborough (w polskiej wersji Krystyna Czubówna) wprowadza nas w świat nieznanych dotąd historii i zwraca uwagę na fundamentalną prawdę o tym, że każdy z siedmiu światów jest całkowicie wyjątkowy.

To pierwsze tak głębokie i szerokie spojrzenie na naszą planetę z perspektywy różnorodności biologicznej i zagrożeń, z którymi musi się mierzyć w obliczu działalności człowieka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *