Orange TVPolecane

Okno otwarte kanału Romance TV w Telewizji Orange

Od lutego do 6 marca oferta filmowa najbardziej kobiecej i romantycznej stacji telewizyjnej – Romance TV – jest dostępna wśród odkodowanych kanałów w Telewizji od Orange. Dzięki temu widzowie będą mogli spędzić nie tylko urocze i pełne pozytywnych emocji Walentynki razem z bohaterami ulubionych filmów o miłości, ale także oglądać romantyczne baśnie, adaptacje powieści znakomitej, bestsellerowej pisarki Katie Fforde oraz nowe sezony hitowego serialu „Diagnoza Betty”.

 

Od lutego do 6 marca klienci Orange w ramach Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard w technologii kablowej mają bezpłatny dostęp do filmów kojących serce, emitowanych w kanale Romance TV.

Lutowa oferta stacji jest imponująca, gdyż z okazji Walentynek zostaną wyemitowane całodniowe maratony filmów o miłości. W niedzielę 13 lutego stacja pokaże przepiękne filmy komediowe i obyczajowe z pozytywnym przesłaniem i szczęśliwym zakończeniem, a Dzień Zakochanych będzie prawdziwie baśniowy. Widzowie zobaczą nowe wersje klasycznych baśni, w których zawsze zwycięża wielkie uczucie. Punktem kulminacyjnym tego magicznego bloku będzie telewizyjna premiera „Królewny Śnieżki nad jeziorem” o godzinie 20:00.

W niedzielę 20 i 27 lutego o godz. 20.00 Romance TV pokaże premierowo dwa nowe filmy obyczajowe oparte na powieściach bestsellerowej powieściopisarki Katie Fforde. Tym razem akcja nie rozgrywa się tym razem na Wschodnim Wybrzeżu w USA, ale w Lubece, Holsztynie i nad Zatoką Hohwacht. Widzowie poznają tajemniczą Emmę, która jako młoda dziewczyna oddała swojego syna dziecko do adopcji, a teraz rozpoznaje go w młodym pianiście, oraz także losy Marli, której rozpada się życie – jej mąż ma romans, a matka guza mózgu. Obie szykują się do wyprawy nad Bałtyk, by przemyśleć swoje dotychczasowe wybory.

Z kolei od poniedziałku 28 lutego stacja pokaże premierowo siódmy sezon uwielbianego przez widzów serialu „Diagnoza Betty” o przygodach przebojowej pielęgniarki, w rolę której wciela się popularna niemiecka aktorka Annina Hellenthal. Nowe odcinki o życiu miłosnym i zawodowym bohaterów tej bijącej rekordy popularności serii będą emitowane w każdy powszedni dzień o godz. 21.55..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *