MediaSieci kablowe

Okno otwarte na kanały Disney Junior i National Geographic Wild w PROMAX

W lutym abonenci telewizji cyfrowej PROMAX mogą korzystać z pasma odkodowanego na kanałach Disney Junior (poz. 101) oraz National Geographic Wild (poz. 153). Skąd zatem pomysł by promować przedsięwzięcie hasłem: Psy vs. Koty? Otóż tak się składa, że luty 2021 na kanale NGW został mianowany miesiącem kotów, z kolei hitem drugiego z odkodowanych kanałów jest kreskówka Bluey opowiadająca o psich perypetiach.

 

MIESIĄC Z WIELKIMI KOTAMI

W każdą niedzielę od 7 lutego od godz.14:00

Miesiąc z wielkimi kotami wraca jak zwykle w lutym na antenę National Geographic Wild. Tegoroczne święto kotów obfituję w indywidualne historie drapieżców: pumy Solitarii – dzielnej samicy z Torres del Paine w Chile, samotnie wychowującej czworo kociąt; Cazadory, młodej pumy, która musi opanować sztukę samodzielnego przetrwania; zielonookiej lamparcicy Toto i pierwszych lat jej życia; gepardzicy Nzuri, która po raz pierwszy zostaje mamą.

BLUEY

Poniedziałek – piątek, 22-26 lutego od godz. 17:30

Niezwykle uroczy i zabawny serial o rodzinie czterech psów pokazuje, jak kreatywna zabawa pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Blue, suczka australijskiej rasy Blue Heeler, ma mnóstwo ciekawych pomysłów i uwielbia, gdy domowa codzienność jest przepełniona wesołymi przygodami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *