Sport w TV

ONE Friday Fights 29 – oglądaj na żywo na antenie Fightklubu!

W piątkowe popołudnie w Bangkoku kolejna gala ONE Friday Fights! Tym razem zobaczymy w ringu 12 pojedynków, głównie w formule Muay Thai, w tym starcie rewelacyjnego Seksana Or Kwanmuanga. Na żywo od godz. 14.30 wyłącznie w Fightklubie!

 

Tradycyjnie ONE Friday Fights to mieszanka wyróżniających się lokalnych wojowników oraz wschodzących gwiazd światowego Muay Thai. Nie inaczej będzie i tym razem, a na Lumpinee Boxing Stadium organizatorzy przygotowali kilka bardzo ciekawie zapowiadających się zestawień, które powinny przypaść do gustu miłośnikom sportów walki.

W walce wieczoru Seksan Or Kwanmuang zmierzy się z Isaackiem Arayą i z pewnością będzie to jedna z najbardziej intrygujących konfrontacji na galach ONE Friday Fights w ostatnich tygodniach. Taj to zawodnik, który w swojej ojczyźnie jest niekwestionowaną gwiazdą – w przeszłości zdobywał tytuł mistrza świata Rajadamnern Stadium i mistrza globu WBC Muay Thai, a także pasy Omnoi Stadium i Channel 7. Mimo 34 lat dopiero w tym roku zadebiutował w ONE, ale kiedy już wszedł do ringu, udowodnił dlaczego uznawany jest za jednego z najlepszych fighterów w swojej kategorii wagowej.

Seksan podczas gali ONE Friday Fights 1 pokonał Tysona Harrisona, dwa miesiące później nie dał szans Silviu Vitezowi, w kwietniu znokautował Seana Clancy’ego, a w czerwcu jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył w potyczce z Nathanem Bendonem. Bilans 4:0 i otwarta droga do tego, aby celować w najważniejsze pasy organizacji!

W piątek w Bangkoku Taj sprawdzi formę Isaacka Arayi, Hiszpana, mistrza świata WBC Muay Thai, który regularnie trenuje w Tajlandii w renomowanej siłowni Jitmuangnon Gym wspólnie z legendą azjatyckich sportów walki, Rodtangiem Jitmuangnonem. Czy treningi pod okiem starego mistrza przełożą się na dobrą dyspozycję w starciu z inną legendą Muay Thai?

Status niepokonanego na galach ONE Friday Fights dzierży również Pongsiri Sor Jor Wichitpadriew, który dwukrotnie pojawiał się w ringu i z obu tych potyczek wychodził obronną ręką. Najpierw znokautował Pettonga Kiatsongrita, a w kolejnej potyczce uporał się z Noelissonem Silvą. W piątek na jego drodze stanie Pethuahin Jitmuangnon, trenujący na co dzień w renomowanej siłowni Muay Thai w Nonthaburi, dla którego będzie to debiut w ONE Championship.

W innych ciekawych walkach na pewno warto zwrócić uwagę na Surachaia Sor Sommaia, mistrza ze stadionu Rajadamnern, który powraca na ring i w wadze do 126 funtów zmierzy się z nieobliczalnym Singdomthongiem Nokjeanladkrabangiem. Emocji nie powinno zabraknąć również w pojedynku Pongsiriego PK Saenchaia z Fariyarem Aminipourem, wszak będzie to walka zawodników mających za sobą serię trzech kolejnych wygranych na ONE Friday Fights. Taj w poprzednich potyczkach zwyciężył z Ferzanem Cicekiem, Tysonem Harrisonem i Fabio Reisem, a Irańczyk nie zostawił złudzeń Hirokiemu Suzuce, Ferrariemu Fairtexowi i Rambolekowi Chor Ajalaboonowi. Dla którego z nich piątkowa gala będzie końcem znakomitej serii?

Gala ONE Friday Fights 29 w piątek 18 sierpnia o godz. 14.30 na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Main Card gali ONE Friday Fights 29:

Seksan Or Kwanmuang vs Isaac Araya

Duangsompong Jitmuangnon vs Paidang Kiatsongrit

Komawut FA Group vs Panrit Lukjaomaesaiwaree

Pongsiri Sor Jor Wichitpadriew vs Pethuahin Jitmuangnon

Surachai Sor Sommai vs Singdomthong Nokjeanladkrabang

Petrapha Sor Sopit vs Fas Erawan

Pongsiri PK Saenchai vs Fariyar Aminipour

Elbrus Osmanov vs Wail Karroumi

Rambong Sor Therapat vs Noelisson Silva

Celest Hansen vs Yu Yau Pui

Agilan Thani vs Magomedmurad Khasaev

Chayan Oorzhak vs Andrey Chelbaev

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *