Telekomunikacja - Telefony - Promocje

OnePlus ujawnia wygląd najnowszego smartfona z serii R

OnePlus opublikował dziś pierwsze zdjęcie OnePlus 12R, drugiej odsłony smartfona OnePlus 12, a pierwszego urządzenia z serii R, które zostanie wprowadzone na rynki światowe. Telefon będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – Cool Blue i Iron Grey. Zarówno OnePlus 12, jak i OnePlus 12R udowadniają, że smartfon nie musi być „Plus”, „Pro” ani „Ultra”, aby zapewnić najlepszą specyfikację. Premiera obu urządzeń już w styczniu 2024 roku.

 

Unikalna kolorystyka

OnePlus 12R będzie dostępny w dwóch unikalnych wersjach kolorystycznych: Cool Blue i Iron Grey. Cool Blue to błyszczące wykończenie o lekkim, świeżym wyglądzie, natomiast Iron Grey ma matowe plecki, dzięki czemu jest niezwykle stylowy. Obydwa kolory mają matową metalową ramkę, dzięki czemu pewnie trzymają się w dłoni, a legendarny suwak OnePlus Alert Slider znajduje się teraz w nowym miejscu po lewej stronie telefonu. Ta zmiana umożliwiła firmie OnePlus wprowadzenie nowego zintegrowanego systemu antenowego, który zapewnia lepszą wydajność w czasie grania w gry. OnePlus 12R jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników tej formy rozrywki.

OnePlus R dostępny globalnie

Serię OnePlus R w 2021 roku zapoczątkował smartfon OnePlus 9R. Kolejnymi urządzeniami były OnePlus 10R w 2022 r. i OnePlus 11R w 2023 r. Do tej pory wszystkie urządzenia były dostępne wyłącznie w Indiach i Chinach. Seria OnePlus R to flagowce zorientowane na wydajność i zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe wrażenia z gier mobilnych. Posiadacze smartfonów docenili ich wydajność i najwyższej jakości komponenty, w przystępnej cenie. Obecnie na całym świecie pojawiają się coraz bardziej wymagające graficznie gry mobilne. OnePlus wsłuchał się w potrzeby swoich klientów i po raz pierwszy wprowadzi serię OnePlus R do Europy i Ameryki Północnej.

O serii OnePlus 12

Seria OnePlus 12 została stworzona jako odpowiedź na wyzwanie związane z równoważeniem wysokiej wydajności, dużej konsumpcji energii, skutecznego odprowadzania ciepła i trwałości. Oba urządzenia, OnePlus 12 i OnePlus 12R, posiadają unikalne cechy, które dają użytkownikom możliwość wyboru tego, co jest dla nich ważne w ich kolejnym smartfonie.

Oba telefony będą miały swoją premierę podczas wydarzenia OnePlus Smooth Beyond Belief – 23 stycznia 2024 roku o godz. 15:00 CET.

foto. OnePlus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *