Onet, Newsweek oraz Fakt ze wspólnym wieczorem wyborczym

Onet, „Newsweek” i „Fakt” przygotowują wspólny wieczór wyborczy. Program na stronach Onet.plNewsweek.pl oraz Fakt.pl  wystartuje w niedzielę o godz. 20.45. Wieczór wyborczy będzie można również oglądać na profilach redakcji w mediach społecznościowych. Druga część wieczoru wyborczego przeznaczona będzie dla odbiorców mediów społecznościowych i od godz. 22.30 będzie emitowana w formacie pionowym.

 

 

Wieczór wyborczy poprowadzi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl oraz Tomasz Lis, redaktor naczelny „Newsweeka”. To oni przedstawią pierwsze prognozy i informacje, jakie napłyną po zamknięciu lokali wyborczych. Zaprosili do studia znanych komentatorów sceny politycznej i czołowych polskich dziennikarzy. Wydarzenia skomentują: Agnieszka Burzyńska z „Faktu”, Andrzej Stankiewicz i Andrzej Gajcy z Onetu, a także Tomasz Sekielski, prowadzący „Onet Rano”.

Prowadzący połączą się z korespondentami w sztabach wyborczych, którzy porozmawiają z kandydatami i najważniejszymi politykami. Będą to: Dominika Długosz, Newsweek.pl –  sztab Andrzeja Dudy; Kamil Dziubka, Onet.pl – sztab Rafała Trzaskowskiego; Marcin Antosiewicz, Newsweek Polska – sztab Szymona Hołowni; Marcin Wyrwał, Onet.pl – sztab Władysława Kosiniaka-Kamysza; Karol Kosiorowski, Onet.pl – sztab Roberta Biedronia; Bartłomiej Bublewicz, Onet.pl – sztab Krzysztofa Bosaka.

Druga część programu odbędzie się w nowatorskiej formie, przeznaczonej dla użytkowników social mediów w wersji mobilnej. Będzie realizowana „w pionie”. Tę część od 22:30 do 23:15 poprowadzi dziennikarz Onetu Marcin Zawada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *