Internet & Gry - Reklama

“Onet on Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”- nowa odsłona podróżniczej serii Onetu

W niedzielę, 30 lipca o godz. 12:00, na stronie głównej Onet.pl ukaże się premierowy odcinek “Onet on Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”, skierowany do miłośników Chorwacji i podróżowania. Seria została poświęcona jednej z najbardziej malowniczych części wybrzeża Adriatyku – Środkowej Dalmacji. W realizację projektu zaangażował się Marcin Prokop, popularny dziennikarz, który został prowadzącym programu.

 

Chorwacja, jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych, w ubiegłym roku przyciągnęła ponad 10 mln turystów z Polski. W nowej odsłonie programu „Onet On Tour”, Marcin Prokop, znany ze swojej pasji do podróżowania, będzie przewodnikiem po miejscu, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem także wśród użytkowników Onetu. Partnerem tegorocznej edycji jest Split – Dalmatia County Tourism Board.

– Razem z Marcinem Prokopem odwiedzimy popularne kurorty Dalmacji i mniej znane, choć równie zjawiskowe miejsca. Piękne widoki i poczucie humoru znanego dziennikarza to świetny materiał na wakacje. Mamy nadzieję, że zainspirujemy naszych użytkowników do odwiedzenia tego regionumówi Marcin Mroczko, szef serwisu Onet Podróże.

– Uwielbiam jeździć po świecie i opowiadać o tych podróżach po swojemu, więc jeśli tylko nadarza się okazja, w piętnaście minut pakuję walizkę, rzucam wszystko i jestem gotowy do drogi. Byłem w Chorwacji kilkukrotnie, zwykle jednak były to typowe, turystyczne wyjazdy – morze, plaża, leniwe smażenie się nad hotelowym basenem. Chciałem więc zobaczyć, co jeszcze ma ten kraj do zaoferowania w mniej oczywistych lokalizacjach. Dalmacja okazała się strzałem w dziesiątkę, bo można się tam zarówno pięknie zgubić w dzikiej przyrodzie, jak i zakosztować życia w murach przepięknych, antycznych miast i miasteczek. Zależało mi, żeby tę różnorodność, widzianą z mojej perspektywy, jak najlepiej pokazaćmówi Marcin Prokop, popularny dziennikarz, prowadzącym programu “Onet on Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”.

W ramach projektu powstał serwis internetowy „srodkowadalmacja.onet.pl”. Strona skupia w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje i inspiracje dla osób zainteresowanych odwiedzeniem tej części Chorwacji. Użytkownicy znajdą tu praktyczną interaktywną mapę oraz quiz tematyczny, które pomogą zaplanować i urozmaicić podróż.

Seria “Onet on Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem” składa się z pięciu odcinków, które będą emitowane co tydzień, w każdą niedzielę o godzinie 12:00 na stronie głównej Onetu oraz na kanale YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *