Onet on tour ze Szwecji (wideo)

W niedzielę 15 października o godz. 10. Onet pokaże reportaż z wyjazdu Jarosława Kuźniara do Szwecji. Będzie to kolejny po Rumunii materiał z cyklu podróżniczego Onet on tour. Do końca roku w ramach serii pojawią się jeszcze dwie wyprawy zagraniczne.

Onet on tour to propozycja Onetu dla widzów zainteresowanych podróżami. W relacjach z wyjazdów do różnych krajów Jarosław Kuźniar odkrywa ze swoimi gośćmi mniej znane miejsca, często poza głównymi szlakami turystycznymi. W tych nietypowych wędrówkach ekipę Onetu będą wspierać lokalni przewodnicy i mieszkańcy odwiedzanych miejsc.

– W drugiej edycji Onet on tour będziemy szukać przestrzeni, fantastycznego designu i będziemy rozmawiać z Polakami, którzy zdecydowali się tam wyjechać. Chcemy też pokazać Szwecję jako krainę kryminałówzapowiada Jarosław Kuźniar.

Szwedzka trasa Onet on tour prowadziła przez Liseberg, malownicze Fjallbace, Sztokholm i Goteborg, gdzie ekipa Kuźniara odwiedziła m.in. muzeum Volvo. W programie zostały przedstawione historie Polaków, którzy osiedli w Szwecji na stałe – jeden z nich był przewodnikiem po budynku szwedzkiego parlamentu.

Partnerem strategicznym Onet on tour w Szwecji jest Volvo.

– Nowy projekt wideo Onetu dobrze wpisuje się w najnowsze trendy komunikacji. Widzimy rosnącą popularność filmów w internecie, ale tylko realizacje o najwyższej jakości, mogą przyciągać bardziej wymagającego widza. Cieszymy się również, że Onet on Tour zaczyna swoją podróż od Szwecji, gdzie są nasze korzeniemówi Stanisław Dojs, PR manager Volvo Car Poland.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *