Kultura, muzyka, kino, moda

Open’er Park Powered by Orange: Silent Disco, konkursy i Music Pass za 0 zł na rok

Open’er Park Powered by Orange to nie tylko muzyka, której po długiej przerwie będziemy mogli na żywo posłuchać między 15 lipca a 22 sierpnia w Parku Kolibki w Gdyni. Orange przygotował dla swoich klientów towarzyszące imprezie atrakcje, m.in. muzyczną ofertę oraz konkursy z możliwością wygrania biletów na koncerty.

 

Najważniejsze wydarzenie muzyczne tego lata, Open’er Park Powered by Orange, zbliża się wielkimi krokami. Na kilka tygodni Park Kolibki w Gdyni zmieni się w wyjątkową przestrzeń wypełnioną muzyką. Wśród ogłoszonych już artystów są m.in Måneskin, Dawid Podsiadło, Quebonafide, Artur Rojek, Brodka, Zalewski, Mery Spolsky, Margaret, OIO/Schafter i wielu innych. Jak zwykle organizator festiwalu oraz Orange, sponsor główny wydarzenia, przygotowali wiele dodatkowych atrakcji.

Potrójne Silent Disco

Fani muzyki będą mogli pobawić się na Silent Disco Powered by Orange w rytmie najlepszej muzyki granej na trzech kanałach muzycznych. W namiotach z efektami wizualnymi zaproszeni DJ’e zaserwują prawdziwy miszmasz stylów, gatunków i technik. Po koncertach, a także w każdą środę do godziny 1.00 w nocy muzyka poleci w trzech indywidualnych kanałach – Orange Love, #hello5G i Orange Flex.

Szafki depozytowe z możliwością ładowania urządzeń mobilnych

Dla uczestników Open’er Park Powered by Orange, pomarańczowy operator zapewni szafki depozytowe z możliwością ładowania urządzeń mobilnych. Będą one zlokalizowane w dwóch kontenerach, w strefie parkowej przed wejściem do strefy koncertowej. Każda szafka będzie zabezpieczona personalizowanym kodem, który pozwoli na bezpieczne przechowanie pozostawionych rzeczy.

Oferta na start i na koniec Open’er Park Powered by Orange

Tego lata muzyka jest najważniejsza. Dlatego z okazji Open’er Park Powered by Orange, operator przygotował niespodziankę dla swoich klientów indywidualnych. W ramach akcji Środy z Mój Orange, będą mogli za darmo skorzystać z usługi Music Pass, czyli nielimitowanego transferu danych w najlepszych serwisach muzycznych. Każdy kto między 14 a 20 lipca oraz 11 a 17 sierpnia aktywuje usługę, będzie mógł cieszyć się muzyką m.in. Open’erowych artystów bez zużywania pakietu danych z abonamentu przez 12 miesięcy za darmo. Wszyscy użytkownicy Orange Flex również będą mogli cieszyć się z promocji na Music Pass za 0 zł przez 365 dni. Wystarczy, że wejdą do Klubu Flex i aktywują kod promocyjny w terminie od 14 lipca do 22 sierpnia.

Konkursy z nagrodami – bilety na koncerty

Orange przygotował również konkursy, w których będzie można wygrać 30 podwójnych biletów na wybrane trzy koncerty podczas Open’er Park Powered by Orange. Konkurs odbędzie się na facebookowym profilu Orange Polska w trzech odsłonach. Osoby, które udzielą najciekawszej odpowiedzi na zadane pytania, będą miały szansę wygrać jeden z:

– 10 podwójnych biletów na koncert Dawida Podsiadło (24 lipca),

– 10 podwójnych biletów na koncerty Rosalie, Rasmentalism i Sokoła (7 sierpnia),

– 10 podwójnych biletów na koncerty Deas i Amelie Lens (21 sierpnia).

Konkurs na bilety na koncert Dawida Podsiadło startuje dzisiaj, 7 lipca i potrwa do 13 lipca a wyniki będą ogłoszone 16 lipca. Odpowiednio konkurs na bilety na koncert Sokoła trwa od 22 do 28 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone do 2 sierpnia. Bilety na Amelie Lens można zdobyć od 4 do 10 sierpnia. Kto je zdobędzie dowie się do 13 sierpnia.

Open’er Park Powered by Orange odbędzie się od 15 lipca do 22 sierpnia 2021 r. w Gdyni na terenie Parku Kolibki. W gronie dotychczas ogłoszonych artystów znaleźli się: Brodka (15 lipca), The Dumplings (16 lipca), Quebonafide (17-18 lipca), Daria Zawiałow (22 lipca), Dawid Podsiadło (23-25 lipca), OIO/Schafter (29 lipca), Artur Rojek (30 lipca), Organek (31 lipca), Molesta Ewenement (1 sierpnia), Paulina Przybysz (22.07), Kasia Lins (30.07), Sorry Boys (31.07), Baasch (31.07), Kwiat Jabłoni i Linia Nocna (05.08), Natalia Przybysz, Maria Peszek i Mery Spolsky (6.08), Sokół i Rasmentalism oraz (07.08) (07.08), Pezet (08.08), Tymek (12.08), Margaret (12.08) Rysy (13.08), KAMP! (13.08), A_Gim (13.08), Zalewski i Muchy (15.08).), (15.08), Måneskin (19.08), Amelie Lens (21.08), Deas (21.08).

Więcej szczegółów na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *