MediaSkyShowtimeZapowiedzi TV

Oppenheimer, wielki kinowy hit wyłącznie w SkyShowtime (wideo)

Oppenheimer zarobił w kinach na całym świecie 952 miliony dolarów i zyskał wielkie uznanie krytyków, zdobywając w tym roku 13. nominacji do Oscarów® oraz 13. nominacji do Nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA). Tytułową rolę J. Roberta Oppenheimera zagrał nominowany do Oscara Cillian Murphy, a Emily Blunt wcieliła się w jego żonę – biolożkę i botaniczkę, Katherine „Kitty” Oppenheimer. Już 21 marca film będzie dostępny wyłącznie w SkyShowtime.

 

Film Oppenheimer, w reżyserii nominowanego do Oscara Christophera Nolana, powstał na podstawie jego autorskiego scenariusza. Widzowie zaglądają w głąb umysłu fizyka teoretycznego, J. Roberta Oppenheimera, który jako dyrektor założonego w ramach Projektu Manhattan laboratorium w Los Alamos prowadził przełomowy projekt zbudowania pierwszej bomby atomowej. Oppenheimer to wielka kinowa uczta z doborową obsadą. Poza Murphym i Blunt w filmie występują m.in.: nagrodzony Oscarem Matt Damon, nominowany do Oscara Robert Downey Jr., nominowana do Oscara Florence Pugh, Josh Hartnett oraz laureaci Oscara Casey Affleck, Rami Malek i Kenneth Branagh.

 

 

Produkcja jest oparta na nagrodzonej Pulitzerem książce „Amerykański Prometeusz. Triumf i tragedia Roberta Oppenheimera” autorstwa Kaia Birda i nieżyjącego już Martina J. Sherwina. Producentami filmu są Emma Thomas, Charles Roven i Christopher Nolan.

Laureatów nagród BAFTA 2024 poznamy 18 lutego, a zdobywców Oscarów – 10 marca.

Oppenheimer, wielki kinowy hit w reżyserii Christophera Nolana, dostępny od 21 marca wyłącznie w SkyShowtime

Serwis SkyShowtime jest dostępny poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV i Samsung oraz bezpośrednio na stronie: www.skyshowtime.com Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam).

foto. SkyShowtime

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *