OPPO A31 w super zestawie w JuniorBOX Play

Już dziś, 24 kwietnia, rusza oferta, w której nowy model OPPO A31 w zestawie ze smartbandem można zdobyć za 2 zł na start. Promocja dostępna jest dla klientów MIX Play w ramach zestawu JuniorBOX idealnego dla młodych użytkowników.

 

 

 

Model A31 to urządzenie z najnowszego portfolio OPPO; świetny „pierwszy smartfon”, oferujący atrakcyjną, młodzieżową stylistykę i płynne działanie. Napędzany ośmiordzeniowym procesorem MediaTek Helio P35 sprzęt jest wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci zewnętrznej z możliwością poszerzenia kartą pamięci o kolejne 256 GB. Pojemna bateria 4230 mAh pozwala na nawet 45 godzin rozmów i ponad 18 dni czuwania. Dzięki trzem aparatom tylnym użytkownik wykona zróżnicowane, wyraźne i barwne zdjęcia. Całości dopełnia atrakcyjna stylistyka i doskonałe wykończenie urządzenia, elementy typowe dla OPPO.

Najlepiej w zestawie

Nowy model OPPO będzie dostępny w zestawie z wodoodporną opaską sportową w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 2 zł na start w ofercie JuniorBOX Play w wariancie elastyczna formuła MIX L z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS i MMS oraz 6GB internetu co miesiąc (nielimitowanym przez pierwsze 6 miesięcy). Kwota comiesięcznego doładowania to 50 zł przez pierwsze 12 m-cy i 100 przez 12 kolejnych.

Oferta będzie dostępna do 24 maja we wszystkich kanałach sprzedaży Play.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można w regulaminie na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *