OPPO A52 w atrakcyjnej promocji w Play

OPPO, globalny producent urządzeń mobilnych, przygotował we współpracy z Operatorem sieci Play krótką, ale za to bardzo atrakcyjną promocje. W jej ramach smartfon A52 będzie dostępny w cenie niższej aż o 200 zł. Oferta jest ważna od dziś, 25. września, do 1. Października TYLKO w ofercie bez abonamentu.

 

Startująca właśnie promocja to dobra okazja dla każdej osoby poszukującej funkcjonalnego i wydajnego urządzenia, a jednocześnie nie planują inwestować istotnego budżetu. Takim zdecydowanie urządzeniem jest OPPO A52, świetnym gdy trzeba wspomóc cyfrową naukę, czy doskonałym wsparciem w codziennych zastosowaniach. Telefony z serii A OPPO cechują się bowiem doskonałym stosunkiem możliwości technologicznych do ceny oraz dopracowanym wzornictwem i jakością wykonania, dzięki czemu znalazły wierne grono zwolenników na całym świecie.

Przedstawicielem linii jest OPPO A52 – smartfon z wyświetlaczem 6,5 cala oraz wspieraną szybkim ładowaniem 18W, dużą baterią 5000 mAh. Poczwórny aparat uzupełnia atrakcyjną specyfikację smartfonu. Do tego urządzenie pracuje pod kontrolą – bazującego na Androidzie 10 – systemu ColorOS 7.a i naturalnie oferuje dzięki temu pełne wsparcie dla usług Google oraz cały szereg przydatnych funkcji, jak: tryb ciemny i prosty, funkcje ochrony wzroku i sporo rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa danych, m.in. bezpieczną klawiaturę OPPO. Dostępny jest w miętowym i czarnym wariancie kolorystycznym.

Teraz można kupić go w korzystnej cenie 699 zł w sklepie Play. Kwota dotyczy przy tym opcji zakupu urządzenia bez abonamentu, co sprawia, że oferta jest dostępna dla wszystkich bez konieczności podpisywania umowy. Klienci mogą skorzystać z promocji tylko do 1 października.

Akcji promocyjnej towarzyszy także kampania digitalowa i radiowa , informująca w 15-sekundowych materiałach reklamowych o warunkach oferty. Jej emisja jest zaplanowana między 25 września a 1 października w najpopularniejszych stacjach radiowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *