OPPO prezentuje nową serię flagowych smartfonów Find X2

Firma OPPO oficjalnie zaprezentowała dziś nową serię flagowych smartfonów. W skład serii Find X2 wchodzą modele: Find X2, Find X2 Pro i Find X2 Pro Automobili Lamborghini Edition. Urządzenia wyposażone w najnowocześniejsze technologie, potwierdzają zaangażowanie OPPO w dziedzinie rozwoju segmentu flagowych smartfonów 5G. Firma OPPO przedstawiła również OPPO 5G CPE Omni, czyli urządzenie abonenckie 5G, oferujące – tak dla operatorów jak i klientów – ogromne możliwości w zakresie komunikacji z wykorzystaniem 5G.

 

 

 

Przy tej okazji przedstawieni zostali także nowi uczestnicy inicjatywy „OPPO 5G Landing Project” — 11 międzynarodowych operatorów, współpracujących nad przyspieszeniem komercyjnego wdrożenia sieci 5G na całym świecie.

Brian Shen, Vice President and President of Global Marketing w OPPO, powiedział: Premiera serii OPPO Find X2 dowodzi potencjału i determinacji OPPO do produkcji urządzeń najwyższej klasy. Jako że rok 2020 będzie symbolicznym startem dla uruchomienia sieci 5G na świecie, pragniemy współpracować z międzynarodowymi partnerami nad popularyzacją łączności 5G. Mamy w tym kontekście wizję wspierania użytkowników w drodze do lepszej codzienności z różnorakim wykorzystaniem inteligentnych urządzeń”

Find X2, czyli coś dla użytkowników oczekujących najwyższej jakości

Urządzenia z serii Find X2 to najnowsza propozycja z oferty innowacyjnych produktów OPPO. Wyposażone w ekran Ultra Vision o rozdzielczości QHD+, częstotliwości odświeżania 120 Hz, pozwala użytkownikom korzystać z najlepszego obrazu. Smartfony z serii Find X2 należą do pierwszych współpracujących z platformą procesora Qualcomm Snapdragon 865 i umożliwiają komunikację w dwóch trybach 5G. Urządzenia pozwalają również korzystać z najszybszej na rynku technologii ładowania baterii – 65W SuperVOOC 2.0. Oferują także unikalne możliwości w zakresie fotografii i video dzięki najpotężniejszej do tej pory optyce i doskonałemu systemowi.

Firma OPPO zapowiedziała też, że brytyjski aktor Eddie Redmayne zostanie nowym ambasadorem marki na świecie. Głębokie oddanie sztuce oraz odwaga, z jaką aktor bada i przekracza granice, współgrają z nieustającym dążeniem OPPO do doskonałej synergii estetyki i innowacyjnych technologii.

Nowy produkt abonencki 5G CPE i pierwszy inteligentny zegarek OPPO zapoczątkowują wielodostępowy ekosystem inteligentnych urządzeń

Konsumenci oczekują od producentów zaspokajania ich rosnących wymagań w ramach doświadczeń integrujących różne produkty. OPPO od samego początku nie było tylko producentem telefonów komórkowych. Smartfony firmy pełnią najważniejszą rolę w zapewnianiu dostępu do sieci, ale OPPO nieustannie bada i rozbudowuje ekosystem różnych urządzeń oraz technologii.

Podczas dzisiejszej prezentacji OPPO przedstawiło również urządzenie o nazwie OPPO 5G CPE Omni. Wyposażone w modem Snapdragon X55 oraz inteligentne anteny OPPO O-Reserve 5G oraz O-Motion 360° 5G umożliwia pobieranie danych z maksymalną szybkością 7,5 Gb/s w sieci 5G. Urządzenie wspiera Wi-Fi 6 oraz jest kompatybilne z protokołami BLE 4.1 i ZigBee 3.0, zapewniając użytkownikom płynną łączność 5G do różnych zastosowań. Do sprzedaży trafi najpierw w Europie Zachodniej oraz regionie Azji i Pacyfiku.

OPPO rozszerza inicjatywę 5G Landing Project

Jako pionier technologii 5G, OPPO promuje komercyjne wdrożenia łączności 5G w różnych aspektach, takich jak opracowywanie patentów na standardy 5G, badania i rozwój technologii, opracowywanie scenariuszy użycia oraz współpraca branżowa. W lutym 2019 r. firma OPPO zainaugurowała OPPO 5G Landing Project w celu współpracy z operatorami nad szybszym wdrożeniem komercyjnym sieci 5G.

Firma OPPO przedstawiła w czasie swojego wydarzenia 11 partnerów – czołowych operatorów globalnych, którzy dołączyli do programu: China Mobile, China Telecom, China Unicom, Orange, Vodafone, Deutsche Telekom, Telefonica, Telcel, Bouygues, SFR i Salt. Współpraca z nimi będzie dotyczyć aspektów technicznych, produktowych i rynkowych w celu zapewniania konsumentom na świecie najwyższej klasy doświadczeń opartych o 5G.

OPPO już teraz współpracuje z ponad 30 globalnymi sieciami mobilnymi w zakresie rzeczywistości 5G, a swoje produkty wykorzystujące sieć piątej generacji dostarcza do ponad 10 krajów i regionów na całym świecie

OPPO planuje w najbliższym czasie zainwestować 50 mld RMB (około 7 mld USD) w opracowywanie kolejnych imponujących produktów oraz rozwój pionierskich technologii związanych z inteligentną łącznością. Nowe kategorie produktów, nieustanne działania budujące markę oraz współpraca z czołowymi partnerami z branży świadczą o tym, że OPPO wkracza na prestiżowe rynki, oferując najwyższej klasy produkty i usługi coraz kolejnym użytkownikom na świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *