Orange przedłuża okno otwarte z Romance TV

Stacja Romance TV będzie dostępna dla klientów w ORANGE POLSKA w pakiecie Komfortowym jeszcze do 14 kwietnia. Dzięki temu widzowie będą mogli zobaczyć nowy serial o księdzu i jego wielkiej miłości „Tonio&Julia”. Stacja pokaże także komedię romantyczną o dojrzałej kobiecie, przed którą nieoczekiwanie otwierają się nowe perspektywy „Czterdziestka plus szuka nowej miłości” oraz premierowe odcinki seriali „Gliniarz i wieśniaczka” oraz „Wydział zabójstw Stambuł”. W ten sposób kanał filmowo serialowy włącza się do akcji #zostańwdomu.

 

 

 

 

 

Pomysł na udostępnienie kanału Romance TV jak najszerszej grupie klientów dostawców telewizyjnych, to reakcja na stan epidemiologiczny wprowadzony w Polsce. Chcemy, aby osoby pozostające w domu miały dostęp do bogatej oferty filmów i seriali w ramach akcji #zostańwdomu. Wiele rodzimych stacji wstrzymuje się z nowymi produkcjami, podczas gdy Romance TV nieustannie oferuje swoim widzom premierowe filmy i nowe odcinki seriali. Mamy nadzieję, że to choć trochę uprzyjemni ten trudny czas wszystkim fanom miłosnych i kryminalnych historii mówi Krzysztof Mikulski, odpowiedzialny za Romance TV w Polsce.

Na Wielkanoc stacja Romance TV przygotowała aż 6 odcinków nowego serialu „Tonio&Julia ”. Seria opowiada o losach  wielebnego Tonio, który musi zmierzyć się ze swoim uczuciem sprzed lat. Julia, atrakcyjna terapeutka i miłość jego życia, powraca do ich rodzinnej górskiej miejscowości, gdzie pozostał Tonio, aby wieść spokojne życie duszpasterza. Jak potoczy się ich relacja? Na pierwszy odcinek Romance TV zaprasza już w piątek, 10 kwietnia o godz. 18:05.

Z kolei na poniedziałkowy wieczór stacja przygotowała komedię romantyczną o atrakcyjnej czterdziestolatce, która wspina się po szczeblach kariery w wydawnictwie. Jest rozwiedziona i zdawałoby się, że życie uczuciowe pozostawiła już za sobą… Pewnego dnia musi umówić się na spotkanie z Martinem Herdeckerem, autorem bestsellera „Jak znaleźć kobietę życia?”, które ma zapewnić jej upragniony awans. Widzowie przekonają się, co wyniknie ze znajomości tych dwojga w filmie Czterdziestka plus szuka nowej miłości” 13 kwietnia o godz. 20:55.

Premierowe odcinki seriali „Gliniarz i wieśniaczka” oraz „Wydział zabójstw Stambuł” to propozycja dla fanów kryminalnych zagadek. Pierwszy serial opowiada o ambitnej młodej policjantce, której szefem zostaje nieco impertynencki i zarozumiały gliniarz z dużego miasta. Tym razem ta niedobrana para będzie musiała dowiedzieć się, kto zamordował Karla Woltera tuż przed jego 95. urodzinami. Emisja: niedziela, 12 kwietnia o godz. 20:00.  Z kolei w nowym odcinku kryminału toczącego się w stolicy Turcji komisarz Özakin o mały włos nie zginie w zamachu bombowym na turystyczną kafejkę. Czy uda mu się dowiedzieć kto stał za zamachem? Stacja Romance TV zaprasza już w sobotę, 11 kwietnia o godz. 21:55.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *