Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Orange rozpoczyna wyprzedaże

Orange ruszył z poświąteczną mega wyprzedażą smartfonów i urządzeń. Wybrane modele kosztują teraz mniej. Operator przygotował także tańsze o 50% akcesoria. Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni i biznesowi. Wyprzedaż potrwa do 22 stycznia.

 

Klienci Orange mogą od 27 grudnia do 22 stycznia skorzystać z poświątecznej przeceny i kupić taniej wybrane urządzenia. Są to popularne i topowe smartfony.

Na wyprzedażowej liście dla klientów indywidualnych można znaleźć:

– Samsung Galaxy S22 5G 128 GB

– Samsung Galaxy Watch5 44mm eSIM

– Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB

– Xiaomi Redmi Note 11 4/128 GB

a od 29 grudnia:

– Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 GB

– motorola moto g62 5G 4/64 GB

Wśród akcesoriów także przeceny. Wybrane nawet do 50%.m.in. szybka ładowarka z dożywotnią gwarancją Force, a także szeroki wachlarz szkieł ochronnych do modeli Samsung Galaxy S22 czy etui do modelu Xiaomi Redmi 10 5G.

To dopiero część przecenionych urządzeń, kolejne obniżki cen startują już od 29 grudnia.

W Planach Firmowych urządzenia tańsze nawet do 40%

Dla przedsiębiorców Orange proponuje smartfony i urządzenia, które pomogą sprawnie prowadzić biznes. Są to m.in.

– Oppo A57s 4/64 GB

– Xiaomi Redmi 10 5G 4/64GB

– Samsung Galaxy Watch 5 44mm eSIM

– Iphone X 64 GB (odnowiony)

– Samsung Galaxy S21 FE 5G 128 GB

– Samsung Galaxy S22 5G 128 GB

Odkup nieużywanych telefonów

Jeśli pod choinką znalazłeś nowy smartfon warto ten nieużywany już model przynieść do salonu Orange. Zostanie on wyceniony na miejscu. Operator odkupi go i da mu drugie życie. A klient otrzyma bon na zakup nowego urządzenia np. słuchawek lub akcesoriów typu ładowarka czy etui.

Dzięki temu klient odzyska część wartości telefonu, a sprzęt dostanie szansę na drugie życie. Natomiast nieużywane urządzenie, które nie zakwalifikuje się do odkupu, można zostawić do recyklingu w salonie Orange, w specjalnym pojemniku. Partner Orange, uprawniony do odbioru elektroodpadów, zagospodaruje sprzęt zgodnie z prawem. Oferta dotyczy wybranych modeli i zależy od stanu technicznego urządzenia.

Odnowione smartfony w niższej cenie

Przy okazji postanowień noworocznych warto pamiętać o dobrych uczynkach dla środowiska.  W sklepie Orange można kupić także odnowione smartfony. To urządzenia ze zwrotów, a także używane, które dostały drugie życie dzięki profesjonalnej odnowie. Poddawane gruntownej renowacji oraz doprowadzane do stanu “jak nowy”, działają jak nowe i są znacznie tańsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *