Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Orange wzbogaca ofertę na abonament dla klientów indywidualnych – nowe bezpieczne plany 5G

Od dzisiaj w Orange dostępna jest nowa, uproszczona oferta usług mobilnych, w której zgodnie z zasadą „więcej za więcej”, klienci otrzymają jeszcze większe paczki GB w ramach abonamentu, dostęp do najnowszej technologii 5G w każdym planie oraz bezpłatną CyberOchronę, zwiększającą bezpieczeństwo w sieci.

 

W nowej odsłonie oferty będą dostępne trzy atrakcyjne plany – Plan S, Plan M i Plan L. Niezawodny internet w smartfonie to podstawa, dlatego Orange zadbał o to, aby klienci kupujący abonament komórkowy, dostali jeszcze więcej GB. W każdym z planów operator zwiększy pakiet danych – od 30 GB w Planie S do nawet 300 GB w Planie L. Klient Orange, który przedłuża umowę w Planie S – za 55 zł otrzyma 30 GB, a dopłacając jedynie 5 zł miesięcznie, otrzyma aż 110 GB miesięcznie w Planie M oraz telefon tańszy nawet o 150 zł w porównaniu do ceny telefonu w ofercie bez abonamentu.

Szczegóły oferty na stronie.

Co jeszcze warto wiedzieć? W nowej ofercie nadal rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej pozostają bez limitu. Dostępne będą także promocje, które pozwolą na obniżenie comiesięcznych rachunków za usługi, m.in.: rabat w wysokości 20 zł mies. za łączenie usług w Orange, 3 GB na konto, także za łączenie usług, rabat na usługi mobilne dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Po zakończeniu umowy lojalnościowej (po 24 mies.) ceny abonamentów zwiększą się o 10 zł miesięcznie.

 

 

5G w każdym planie abonamentowym

Orange stale rozwija ofertę piątej generacji sieci komórkowej, a od dziś udostępnia 5G w każdym planie mobilnym. Operator wzmacnia swoją sieć – w każdym tygodniu przybywa nawet po kilkadziesiąt nowych stacji umożliwiających dostęp do tej technologii, dzięki czemu z rozwiązania może korzystać ok. 9 mln osób. Orange oferuje szeroką ofertę smartfonów z różnych półek cenowych współpracujących z 5G. W rękach klientów Orange jest już ok. 1,5 mln takich urządzeń.

Najnowsza technologia podnosi komfort korzystania z sieci. Daje gwarancję dostępu do połączenia internetowego wysokiej jakości. Szybki internet pozwala na błyskawiczne pobieranie i udostępnianie treści. Dzięki najnowszym technologiom można przesyłać dane dużo szybciej, a także słuchać muzyki i prowadzić wideorozmowy bez zacięć i utraty jakości. Operator oferuje dostęp do sieci, która w centrach miast będzie działała nawet w godzinach szczytu na stałym, wysokim poziomie.

Szczegóły i zasięg 5G można sprawdzić na stronie. 

Skuteczna CyberOchrona

Orange oferuje w nowych planach także ochronę przed zagrożeniami w sieci. W ramach abonamentu, klienci otrzymują za 0 zł CyberOchronę dla jednego numeru.

Orange blokuje powszechne zagrożenia, takie jak np. fałszywe strony wyłudzające dane czy połączenia z serwerami, kontrolującymi botnety. Dodatkowo, usługi te pozwalają samodzielnie konfigurować blokady wybranych kategorii stron, czy konkretnych adresów. Użytkownik otrzymuje też powiadomienia o zagrożeniach.

Więcej na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *