Osiemnasty sezon „Ekipy z Newcastle” na MTV Polska

W najnowszej odsłonie programu pojawią się gwiazdy poprzednich edycji, w tym Holly Hagan, Kyle Christie oraz James Tindale. Premiera osiemnastego sezonu „Ekipy z Newcastle” już 27 stycznia na antenie MTV Polska.

Po pełnych wrażeń wakacjach w Australii, najbardziej szaleni Brytyjczycy powrócą do Newcastle, gdzie czeka na nich szereg niespodzianek. Biznes się rozkręca, dlatego szefowa Anna zdecydowała się na zatrudnienie pomocnika, którym zostanie… Scotty T! Czy pod czujnym okiem kolegi z programu Ekipowicze wykażą się większym zapałem do pracy i dyscypliną? Na tym jednak nie koniec. W najnowszym sezonie „Ekipy z Newcastle” pojawią się także inne gwiazdy poprzednich edycji: Holly Hagan, James Tindale i Kyle Christie.

Każdy sezon „Ekipy z Newcastle” dostarcza widzom mnóstwa emocji, a to za sprawą nietuzinkowych i pełnych energii uczestników. W najnowszej odsłonie popularnego reality show udział wezmą: Adam Guthrie, Sophie Kasaei, Nathan Henry, Sam Gowland, Chloe Ferry i Abbie Holborn. Do tej wybuchowej szóstki dołączy Faith Mullen – zwariowana osiemnastolatka, która zostanie najmłodszą i najbardziej opalną członkinią Ekipy. Ta beztroska singielka uważa, że świetnie zna się na ludziach i nie brakuje jej odwagi w wygłaszaniu śmiałych poglądów. Ciekawe, jak na jej brutalną szczerość zareagują pozostali uczestnicy programu…

Chociaż Faith potrafi do rana szaleć na parkiecie, widzów z pewnością zaskoczy jej drugie oblicze. Jest bowiem zagorzałą chrześcijanką, która w wolnych chwilach ucina sobie pogawędki z Bogiem. Cóż, jednego można być pewnym, ta dziewczyna nieźle namiesza w Ekipie! W tym wyjątkowym składzie uczestnicy wybiorą się na podbój kolejnych klubów. Tym razem imprezowicze będą szaleć w hiszpańskim kurorcie Benidorm.

Premiera osiemnastego sezonu „Ekipy z Newcastle” już 27 stycznia o godz. 23:00 na antenie MTV Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *