Ósmym sezonie serialu „Gliniarze” w Polsacie

Emocjonujące przygody szóstki policjantów od 2 marca w Telewizji Polsat. W ich życiu osobistym dzieje się równie dużo, co w trakcie służby. Natalia Nowak, Kuba Roguz, Olgierd Mazur, Krystian Górski, Adam Bogusz i Agnieszka Walczak na co dzień zmagają się z rozmaitymi problemami. Co przyniosą nowe odcinki serialu „Gliniarze”?

 

 

 

 

 

Natalia Nowak musi mierzyć się z zawirowaniami w życiu uczuciowym. Łukasz jawił się jako idealny partner, a para zaplanowała już ślub i podróż do Grecji. Jednak łzy, jakie uroniła w ramionach Kuby oraz nazwanie narzeczonego jego imieniem, zachwiały związkiem i pokazały, że jego podstawy nie były tak solidne, jak mogło się wydawać. Dla mężczyzny stało się jasne, że partner z pracy odgrywa w jej życiu o wiele poważniejszą rolę niż przyjaciela i postanowił z nią zerwać. Co w tej sytuacji zrobi Natalia i jak będzie wyglądała jej relacja z Kubą?

Starszy aspirant Kuba Roguz po wielu miłosnych perypetiach znalazł szczęście w ramionach Magdy. Jednak i w tym przypadku pojawiła się zazdrość. Dziewczyna czuje się zagrożona przez Natalię i nie wahała się jej okłamać, kiedy ta próbowała się skontaktować z partnerem ze służby. Czy policjant odkryje jej nieuczciwość i czy ten związek ma przyszłość? W jaki sposób problemy Natalii wpłyną na ich przyjaźń i wzajemne stosunki?

Krystian Górski podjął niezwykle ważną decyzję i oświadczył się swojej ukochanej. Ewelina, która oczekiwała od niego konkretnej deklaracji, oczywiście powiedziała „tak”. Czy teraz ich wspólne życie będzie pozbawione problemów, których nie brakowało wcześniej? Jak będą wyglądały stosunki Krystiana z przyszłymi teściami i swoim ojcem? W przeszłości dochodziło przecież do różnych spięć. Czy zaręczyny wpłyną na poprawę rodzinnych relacji?

Olgierd Mazur nie ma szczęścia w miłości, ale ostatnio mocno zajmowały go rodzinne problemy. Niejednokrotnie angażował się w sprawy dorastającego syna przyrodniej siostry Ilony. Mateusz opuszczał lekcje, zadawał się z podejrzanym towarzystwem, a nawet potrafił w niespodziewany sposób zniknąć z domu. Czy chłopak znowu wywinie jakiś numer i przysporzy problemów? A może coś drgnie w życiu uczuciowym Olgierda? Czy rozwinie się jego znajomość z Łucją i jak będą wyglądały jego relacje z Majką?

Natomiast Adam Bogusz wciąż walczy ze swoją przeszłością. W toku starań o oczyszczenie się z pomówień związanych z aferą w łódzkiej policji bardzo blisko współpracował z dziennikarką śledczą. Zaowocowało to narodzinami romansu, jednak okazało się, że Sobocińska prowadziła z nim nieczystą grę. Policjant został aresztowany, a jego przyszłość w wydziale kryminalnym stanęła pod znakiem zapytania… Czy uda mu się dowieść swojej niewinności?

Agnieszka wraca do siebie po śmierci swojego męża. Bardzo mocno przeżyła jego odejście i było jej niezwykle trudno się z tym pogodzić. Czy rzuci się w wir pracy, żeby zagłuszyć ból i smutek? I kiedy skończy się okres żałoby w jej życiu? Oraz co zrobi w sprawie swojego partnera, z którym pomimo początkowych tarć zaczęła tworzyć zgrany duet. Czy to tylko przyjaźń, czy może szansa na nową relację?

Ósmy sezon serialu „Gliniarze” od 2 marca w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *