Sport w TV

Ostatni odcinek serii „Kamil Stoch. Moja historia” w Eurosporcie 1

Przez ostatnie tygodnie fani skoków narciarskich poznawali Kamila Stocha od nowej strony. Dzięki wyjątkowemu programowi Eurosportu zobaczyli prywatne życie podwójnego mistrza olimpijskiego, dowiedzieli się, jakie ma pasje, usłyszeli wspomnienia jego najbliższych. W ostatnim odcinku, który będzie miał premierę już w czwartek o 18:00 w Eurosporcie 1, widzowie obejrzą kulisy pierwszego w tym sezonie konkursu Pucharu Świata w Wiśle oraz poznają relacje Kamila Stocha z kibicami.
 

Po raz pierwszy inauguracyjne konkursy skoków narciarskich odbyły się w Polsce. Kamil Stoch, który ukończył zawody indywidualne na drugim miejscu, jeszcze nigdy w karierze nie osiągnął tak dobrego wyniku w pierwszym starcie sezonu jak w połowie listopada w Wiśle, w której jego i kolegów z reprezentacji dopingowały tysiące fanów. Nie mogło wśród nich zabraknąć członków pierwszego oficjalnego Fan Klubu Kamila Stocha z Proszowic. W ostatnim odcinku serii „Kamil Stoch. Moja historia” – „Z Wisły do Pjongczangu” pokazane są relacje podwójnego mistrza olimpijskiego z zawsze wspierającymi go kibicami. Widzowie Eurosportu zobaczą również jak przygotowywano skocznię im. Adama Małysza do konkursów, a także wejdą do kabiny sędziowskiej oraz komentatorskiej.

Program „Kamil Stoch. Moja historia” jest jednym z elementów bogatej, zimowej oferty Eurosportu. Stacja transmituje zawody Pucharu Świata m.in. w biathlonie, biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim, czy właśnie w skokach narciarskich. W piątek skoczkowie rozpoczną kwalifikacje do konkursów w Engelbergu. Transmisja tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Player od 15:30.

Wybrana powtórka piątego odcinka:

  • Czwartek, 21:30, Eurosport 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *