Sport w TVTVN Warner Bros. Discovery Polska

Ostatnia kolejka fazy grupowej LM piłkarzy ręcznych w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze

W środę i czwartek rozegrana zostanie ostatnia kolejka grupowa Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze pokażą mecz Aalborg – Industria Kielce oraz decydujące o awansie do fazy play-off spotkanie Orlen Wisły Płock z FC Porto.

 

Przed ostatnią kolejką fazy grupowej Industria Kielce jest pewna awansu do fazy play-off Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Mistrzowie Polski w ostatnim spotkaniu zmierzą się z Aalborgiem, który wywalczył bezpośredni awans do ćwierćfinału. Transmisja meczu w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się w środę o 20:40. Rywalizację skomentują Piotr Karpiński i Krzysztof Bandych.

Dzień później Orlen Wisła Płock podejmie FC Porto w meczu, którego stawką będzie awans do fazy play-off. Po 13 kolejkach Nafciarze mają na koncie 9 punktów, a zespół z Portugalii zdobył jeden punkt mniej. Aby wywalczyć awans z grupy, wicemistrzowie Polski nie mogą w czwartek przegrać. Znakomicie zapowiadające się spotkanie skomentują Michał Wszołek i Michał Świrkula, a wydarzenia z hali w Płocku relacjonować będą Iwona Niedźwiedź i Michał Zołoteńko. Początek transmisji w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze o 20:30.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

foto. Grupa TVN Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *