Internet & Gry - Reklama

Ostatnia szansa by zapisać się do zamkniętej bety GWINTA (wideo)

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, ogłaszają, że w najbliższy weekend zakończą się zapisy do zamkniętej bety gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Koniec rejestracji nie wpłynie na dostępność gry dla osób, które aktywowały lub aktywują swoje zaproszenie przed końcem weekendu.
 

 
Gracze mogą nadal zapisywać się do udziału w zamkniętej becie GWINTA na playgwent.com.
“Zamknięta beta to czas bardzo dynamicznego rozwoju GWINTA — od zmian w balansie i dynamice rozgrywki, po dodanie nowych kart, frakcji, a także trybu rankingowego. To niesamowita przygoda, p odczas której nieustannie towarzyszyli nam gracze” — powiedział Benjamin Lee, Development Director, CD PROJEKT RED. “Chciałbym podziękować wszystkim z całego serca za udział w zamkniętej becie”dodał Lee.
Zakończenie przyjmowania zgłoszeń do zamkniętej bety jest częścią przygotowań publicznej bety GWINTA. Więcej informacji na ten temat studio opublikuje w przyszłym tygodniu.
W najbliższy weekend odbędą się również finały turnieju GWENT Challenger. Już 13 maja wyłonieni w kwalifikacjach najlepsi gracze ze społeczności GWINTA zmierzą się z profesjonalnymi graczami: Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager). Łączna pula nagród do zdobycia w finale turnieju wynosi 100 000 USD. Finał GWENT Challenger będzie można oglądać na żywo na kanale gry GWINT w serwisie YouTube.
Transmisja rozpocznie się o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *