PolsatSport w TV

Ostatnie Cafe Futbol w tym sezonie

Przed nami ostatnie w tym sezonie Cafe Futbol. Zakończyły się już wszystkie rozgrywki klubowe, reprezentacja Polski także ma przerwę do przełomu sierpnia i września, a więc czas na wszelkiego rodzaju podsumowania i opinie ekspertów.

 

 

Dla kibiców z Polski najważniejszą informacją ostatnich dni jest to, że nasza drużyna po czterech kolejkach eliminacji Euro 2020 ma komplet punktów. Co więcej, jako jedyny zespół w tych kwalifikacjach nie stracił gola. W ostatnim czerwcowym meczu podopieczni Jerzego Brzęczka pokonali na PGE Narodowym reprezentację Izraela 4:0. W końcu mogliśmy być zadowoleni zarówno z wyniku, jak i stylu, w jakim Biało-Czerwoni odnieśli to zwycięstwo.

Tematy reprezentacyjne poruszone zostaną w pierwszej części programu. W drugiej zaś eksperci omówią zakończony sezon piłki klubowej. W Lidze Mistrzów i Lidze Europy działo się bardzo dużo i zapewne już wszyscy fani futbolu czekają na kolejne rozgrywki.

Gośćmi Bożydara Iwanowa będą eksperci Polsatu Sport, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Marcin Feddek oraz Paweł Golański. Ten ostatni ma na swoim koncie 14 występów w reprezentacji Polski. W przeszłości grał w takich klubach jak Korona Kielce, Górnik Zabrze czy też Steaua Bukareszt. Obecnie jest ekspertem oraz komentatorem Polsatu Sport.

Prowadzący: Bożydar Iwanow
Eksperci: Paweł Golański, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Marcin Feddek

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Druga część Cafe Futbol od około 11.45 wyłącznie na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *