Ostatnie wydanie Cafe Futbol w 2018 roku

W ostatnim Cafe Futbol w 2018 roku w redakcyjnym gronie podsumujemy minione 12 miesięcy w wykonaniu reprezentacji Polski i naszych klubów. Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Cezary Kowalski, Marcin Feddek, Roman Kołtoń i Mateusz Borek.

 

Miniony rok nie był najlepszy w wykonaniu reprezentacji Polski. Najpierw pod wodzą Adama Nawałki Biało-Czerwoni w kompromitującym stylu zaprezentowali się na mistrzostwach świata w Rosji i odpadli już w fazie grupowej. Druga część roku nie była jednak lepsza. Kadrę objął Jerzy Brzęczek i nie odmienił jej oblicza. Za jego kadencji reprezentacja zagrała sześć meczów i nie wygrała żadnego z nich. Słabe wyniki spowodowały, że spadła do Dywizji B w Lidze Narodów.

Na osłodę mieliśmy kapitalny dwumecz kadry U-21 z Portugalią i awans podopiecznych Czesława Michniewicza na mistrzostwa Europy. Słabo prezentowały się również nasze kluby w europejskich pucharach. Znów w fazie grupowej nie mieliśmy żadnego przedstawiciela.

Skład gości gwarantuje jednak, że w studiu mimo wszystko będzie sporo uśmiechu i ciekawych anegdot. Dawkę humoru zagwarantują także najśmieszniejsze fragmenty programu z całego roku.

Cafe Futbol w niedzielę od 11.00 w Polsacie Sport i na portalu Polsatsport.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *