Sport w TV

Ostatnie zawody sezonu Letniego Grand Prix w Eurosporcie 1 i Eurosport Player

Na półtora miesiąca przed startem sezonu zimowego skoczkowie zakończą rywalizację w cyklu Letniego Grand Prix. W niemieckim Klingenthal zobaczymy sześciu Polaków – Stefana Hulę, Macieja Kota, Jakuba Wolnego, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę i Kamila Stocha. Transmisja konkursu mężczyzn w środę od 14:15 w Eurosporcie 1 i Eurosport Player. Od 11:00 w Eurosporcie 2 i Eurosport Player rywalizacja kobiet.

 

 

Po znakomitym początku cyklu Letniego Grand Prix Polacy odpuścili kilka konkursów, aby w pełni skupić się na przygotowaniach do nadchodzącego sezonu zimowego. Po powrocie do rywalizacji podopieczni Stefana Horngachera nie osiągali już tak dobrych wyników, ale w dalszym ciągu zajmują bardzo wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej. Piotr Żyła jest w tej chwili trzeci z przewagą sześciu punktów nad Kamilem Stochem. W pierwszej dziesiątce są jeszcze Dawid Kubacki (8. miejsce) oraz Stefan Hula (9. miejsce). Na 11. pozycji znajduje się Jakub Wolny, a 15. jest Maciej Kot. W ubiegły weekend w Hinzenbach zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu zapewnił sobie Rosjanin Jewgienij Klimow.

Ostatnie zawody tegorocznego Letniego Grand Prix odbędą się już w środę. Początek transmisji z Klingenthal o 14:15 w Eurosporcie 1 i Eurosport Player. Od 11:00 w Eurosporcie 2 i Eurosport Player transmisja zawodów kobiet. Więcej informacji oraz materiałów wideo z Letniego Grand Prix w skokach narciarskich w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl. Już 16 listopada, kwalifikacjami do zawodów na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle rozpocznie się zimowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie konkursy wraz z kwalifikacjami na żywo wyłącznie w Eurosporcie i Eurosport Player.

Plan transmisji:

  • Środa, 11:00, konkurs kobiet, Eurosport 2 i Eurosport Player
  • Środa, 14:15, konkurs mężczyzn, Eurosport 1 i Eurosport Player

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *