Ostre kino akcji w maju w AXN i AXN Black

W maju w AXN Kiefer Sutherland i Nina Dobrev będą badać śmierć kliniczną w niebezpiecznych eksperymentach w filmie Linia życia. W AXN Black Jamie Foxx, najpierw u boku Kevina Spacey weźmie udział w ryzykownym skoku, który może zrujnować życie młodego muzyka w filmie Baby Driver, a następnie będzie próbował odzyskać syna z rąk gangsterów w mocnym filmie Bez snu. W ostatni dzień maja, również na antenie AXN Black, spotkają się Harrison Ford i Ryan Gosling, w remake’u filmu z lat 80-tych Blade Runner 2049, w którym spróbują uchronić świat przed ostateczną zagładą.

 

 

 

 

 

Linia życia to film nawiązujący do kinowego hitu z lat 90-tych o tym samym tytule. Pięcioro studentów medycyny pragnie poznać tajemnicę tego, co niedostępne człowiekowi. Chcąc dowiedzieć się, co znajduje się tuż za granicą życia, biorą udział w niebezpiecznym, śmiałym eksperymencie. Poprzez czasowe zatrzymywanie akcji serca doświadczają stanów bliskich śmierci. Coraz bardziej ryzykowne badania zmuszają młodych ludzi do skonfrontowania się z grzechami przeszłości oraz paranormalnymi konsekwencjami wtargnięcia na „drugą stronę”. W filmie zobaczymy Ellen Page, Diego Lunę, Ninę Dobrev, Jamesa Nortona, Kiersey Clemons oraz Kiefera Sutherlanda (aktora można aktualnie zobaczyć w serialu Designated Survivor na antenach kanałów AXN i AXN Black), który wystąpił w oryginale z lat 90-tych.

Premiera filmu Linia życia w sobotę 9 maja o 20:00 w AXN.

Baby Driver to historia utalentowanego młodego kierowcy (Ansel Elgort), który zarabia na życie udziałem w napadach. Jednak jego największą pasją jest muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału ryzykownym skoku, stawia na szali wszystko, co dla niego najważniejsze – miłość, wolność i muzykę.

Premiera filmu Baby Driver w środę 20 maja o 20:00 w AXN Black.

Film Bez snu opowiada historię policjanta, Vincenta Downsa (Jamie Foxx). Pracujący pod przykrywką gliniarz z Las Vegas, trafia w sam środek gry o najwyższą stawkę, której uczestnikami są skorumpowani policjanci i śmiertelnie niebezpieczni gangsterzy. Nieudany skok prowadzi do porwania jego nastoletniego syna (Octavius J. Johnson). Downs ściga się z czasem, by go uratować i wymierzyć przestępcom sprawiedliwość – ma na to jedną, bezsenną noc. W filmie zobaczymy również Gabrielle Union w roli byłej żony Vincenta, Deny Smith (aktorkę można oglądać obecnie w serialu L.A.’s Finest na antenie AXN White).

Premiera filmu Bez snu w sobotę 30 maja o 21:00 w AXN Black.

Blade Runner 2049 to sequel filmu z 1982 roku z Harrisonem Fordem. Trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym filmie, nowy blade runner, oficer K (Ryan Gosling) z policji Los Angeles odkrywa długo skrywaną tajemnicę. Na Ziemi istnieje spisek, który do reszty może zniszczyć to, co zostało z dawnego porządku i społeczeństwa. Chcąc uratować pogrążony w chaosie świat, K rusza na poszukiwania dawnego łowcy androidów, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który ukrywa się od trzech dekad.

Premiera filmu Blade Runner 2049 w niedzielę 31 maja o 21:00 w AXN Black.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *