PolecaneSieci kablowe

4 nowe kanały w otwartym oknie w sieci Inea (wideo)

Sieć ksblowa Inea, włączyła 4 nowe kanały, które można oglądać zupełnie za darmo! Wszystkie kanały: Docubox HD, Polsat Viasat Explorer HD, Polsat Viasat History HD oraz Polsat Viasat Nature HD dostępne są w dokumentalnej tematyce. 

 

 

 

 

Polsat Viasat Explore to męski świat na wyciągnięcie ręki. Nasi bohaterowie to ludzie z krwi i kości, bliscy naszym widzom, którzy inspirują swoją postawą, wytrwałością oraz nietypowymi zawodami lub pasjami.

Polsat Viasat Explore to także pierwszy i najlepszy wybór dla fanów e-sportu, którzy znajdą tutaj transmisje na żywo z najważniejszych rozgrywek. Zapraszamy do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód!

Polsat Viasat Nature nie jest zwykłym programem przyrodniczym. To kanał dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna.

Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy, komentowane przez miłośników przyrody, którzy zarażają swoimi pasjami i pokazują jak kochać nie tylko małe, domowe stworzenia, ale również te drapieżne i jadowite. Poznają też historie ludzi poświęcających swoje życie ratowaniu zwierząt i ich naturalnego środowiska.

 

OKNO OTWARTE – paczka dokumentalna

/ OKNO OTWARTE / włączyliśmy 4 nowe kanały, które możecie oglądać z telewizją od INEA zupełnie za darmo! Wszystkie w dokumentalnej tematyce.?? Docubox HD ?? Polsat Viasat Explorer ?? Polsat Viasat History ?? Polsat Viasat Nature HDŻyczymy niepowtarzalnych wrażeń i najlepszych seansów!

Opublikowany przez INEA Piątek, 4 października 2019

 

Polsat Viasat History to przede wszystkim rzetelne informacje i podane w pigułce ciekawostki. To jeden z nielicznych kanałów tematycznych w Polsce, który uczy i bawi.

Dokumentalne programy, opatrzone komentarzem ekspertów, prezentują historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat. To także najlepszej jakości filmy kostiumowe, zabierające widzów w fascynującą podróż po historii Europy i świata.

Kanał DocuBox HD, ucieszy zaś wszystkich wielbicieli dobrych filmów dokumentalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *