PolecaneSieci kablowe

Pakiet FilmBox odkodowany w sieci Toya

Od 4 do 25 maja pakiet FilmBox dostępny jest w paśmie odkodowanym, wraz z serwisem FilmBox OD. Pakiet FilmBox zapewnia rozrywkę każdemu, niezależnie od tego, czy ceni sobie najbardziej kultowe filmy, serialowe hity, mocny sport, czy programy dokumentalne.

 

A jeśli jesteś tak zabiegany, że nie masz szans załapać się na emisję swojego ulubionego filmu, nic straconego, możesz skorzystać z serwisu FilmBox OD, wtedy kiedy będziesz miał na to czas. W najbliższych dniach obejrzysz między innymi takie tytuły: “Wdowy”, “Miłość Larsa”, “Gracz” i “Ad Astra”. Poznaj kanały FilmBox:
FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta wielokrotnie nagradzanych filmów – uczta dla kinomana. Na antenie można znaleźć to, co w kinie najlepsze.

FilmBox Extra HD to kanał, który prezentuje starannie wyselekcjonowane hity filmowe i serialowe. W ofercie kanału można znaleźć wysokobudżetowe hollywoodzkie przeboje, a także najlepsze europejskie produkcje.

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Kanał prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym.

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny – od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne, aż po thrillery i horrory.

FilmBox Arthouse to jedyny globalny kanał telewizyjny prezentujący filmy fabularne, dokumentalne oraz krótkometrażowe autorstwa niezależnych filmowców z całego świata.

DocuBox HD to kanał dokumentalny, prezentujący programy i seriale przyrodnicze, popularno-naukowe, historyczne i kulturalne.
FightBox HD to unikalny na polskim rynku kanał sportowy, poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. Boks, karate, kickboxing, zapasy, a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników.

Kanały FilmBox dostępne są w paśmie odkodowanym dla wszystkich Abonentów cyfrowych. Kanały w wersji HD, dla Abonentów posiadających odbiorniki HD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *