Zapowiedzi TV

"Panny młode ponad miarę" – nowy polski program w telewizji TLC

Kobieta w każdym rozmiarze może wyglądać pięknie i wyjątkowo w dniu swojego ślubu. Bohaterkami programu „Panny młode ponad miarę” będą narzeczone, które niekoniecznie mają figurę modelki. Przez obfity biust, dużą pupę czy okrągłe kształty trudno im znaleźć suknię ślubną, w której będą wyglądały i czuły się dobrze. Ekspertka TLC Izabela Janachowska podpowie im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybiorą tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda poczuje się jak milion dolarów! Przecież prawdziwe piękno nie zna rozmiaru!
 

 
PREMIERA: 2 PAŹDZIERNIKA, WTOREK, GODZ. 21.30
Przygotowania do ślubu powinny być czystą przyjemnością. Przyszłe panny młode szczególną wagę przykładają zwłaszcza do wyboru tej jednej, jedynej wymarzonej kreacji, w której wystąpią podczas najważniejszego dnia w ich życiu. Czy zawsze wszystko idzie gładko? Okazuje się, że wiele kobiet o pełniejszych kształtach przechodzi dreszcz na myśl o wizycie w salonie sukien ślubnych. W większości z nich można znaleźć jedynie małe rozmiary i kroje leżące dobrze głównie na szczupłej sylwetce. Co robić? Przecież każda panna młoda chce wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo w dniu swojego ślubu.
W takiej sytuacji zawsze można liczyć na ekspertkę Izabelę Janachowską, która na tę niezwykłą okazję ubrała już setki narzeczonych. W swoim nowym programie udowodni wszystkim, że prawdziwe piękno nie zna rozmiaru. Pokaże jaki krój sukienki jest najlepszy dla kobiet z krągłościami, tych o nieproporcjonalnych kształtach czy takich, których atutem nie jest wąska talia. Jej nowy program to skarbnica wiedzy nie tylko dla przyszłych żon, ale także dla wszystkich kobiet, które nie do końca wiedzą jakie ubranie może podkreślić ich atuty.
W programie „Panny młode ponad miarę” wybór wymarzonej sukni ślubnej jest tylko pretekstem do pokazania niesamowitych historii bohaterek. W pierwszym odcinku widzowie będą mieli szansę poznać 29 – letnią Barbarę, która cierpi na insulino oporność i od lat walczy z otyłością. O swoich problemach opowiada na kanale w portalu społecznościowym „Orcia na diecie”, gdzie bardzo często spotyka się z przykrymi komentarzami odnośnie jej wyglądu. Barbara nie zniechęca się opiniami hejterów i dzielnie walczy o swoje szczęście. Przyszła panna młoda uwielbia fantastykę i zaplanowała swoje wesele w stylu „Wiedźmina”. Drugą uczestniczką pierwszego odcinka jest Daria. Mama dwójki dzieci, która wiele razy brała udział w różnych konkursach wokalnych i pokazach talentów. Jest bardzo zestresowana na myśl o wyborze sukni ślubnej. Do tej pory w żadnym sklepie nie znalazła stroju w swoim rozmiarze. W trakcie swojego ślubu chciałaby wyglądać jak księżniczka. Czy Izie Janachowskiej uda się spełnić marzenia obu dziewczyn? Jak na metamorfozę ekspertki TLC zareagują ich bliscy? Czy przyszłe panny młode będą zadowolone ze swoich stylizacji i bez obaw staną na ślubnym kobiercu?
Widzowie TLC przekonają się już 2 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *