Paramount Channel HD i Comedy Central HD odkodowane w Elsat (wideo)

Do końca maja oglądaj dwa wyjątkowe kanały Paramount Channel HD i Comedy Central HD odkodowane w ramach Otwartego Okna w sieci Elsat Sileman.

 

Zobacz jakie kanały możesz oglądać do końca maja 2019 niezależnie od posiadanego pakietu!

 

Paramount Channel HD nr. kanału 203

 

Polecamy szczególnie serial „Yellowstone” z Keviem Costnerem w roli głównej, w którym przedstawione są realia życia współczesnych ranczerów i potomków Indian żyjących obok siebie na obszernych terenach przy parku narodowym Yellowstone.

Sezon 01 odcinek 01 od 7 kwietnia o godzinie 20:00!

Fabuła serialu „Yellowstone” opiera się o historię właściciela rozległego rancza w Montanie, Johna Duttona (Kevin Costner). Jego ziemią, która graniczy z parkiem narodowym Yellowstone, są zainteresowani zarówno deweloperzy, jak i współcześni przodkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. John Dutton zamierza za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa, z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth (Kelly Reilly) oraz trzech synów, Jamiego (Wes Bentley), Kayce’ego (Luke Grimes) i Lee (Dave Annable).

 

Comedy Central HD nr. kanału: 223

 

Żarty się NIE skończyły! Oglądaj najlepszy stand up w Comedy Central!

Od poniedziałku do czwartku o godz. 22:00

Najlepszy program stand-upowy w Polsce powraca! W Comedy Club po raz kolejny zobaczymy najlepszych polskich komików. Pełne humoru występy sprawią, że widzowie będą się turlać ze śmiechu po podłodze i kto wie, pewnie zerwą też boki. W nowej edycji Comedy Club wystąpi m.in. żywa legenda polskiej sceny Tomasz Jachimek, stand-uper z przeszło dziesięcioletnim stażem Mieszko Minkiewicz czy inteligentny i błyskotliwy Rafał Rutkowski.

Nie zabraknie również miejsca dla młodych talentów, którzy wytrawnym humorem będą dopiero budowali swoją pozycję na stand-upowej scenie. Mistrzowie słowa mówionego jak zwykle zgryźliwie skomentują naszą rzeczywistość, nie oszczędzając nikogo i niczego. Gospodarzem trzeciego sezonu Comedy Club jest charyzmatyczny aktor Michał Meyer. Po raz kolejny show było nagrywane w warszawskim Teatrze Sabat, z udziałem publiczności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *