Pary drugiej edycji „The Story Of My Life” (wideo)

We wzruszającą podróż w czasie wyruszą m.in. Sławomir i jego żona Kajra. W drugim sezonie „The Story Of My Life. Historia naszego życia” Katarzyna Montgomery będzie gościć znane i lubiane pary, które przejdą wyjątkowe metamorfozy i zostaną postarzone o kilkadziesiąt lat. Kto jeszcze wystąpi w pełnym emocji programie?
 

Hit wiosennej ramówki Polsatu nie tylko zanotował świetne wyniki oglądalności i wygrał z konkurencją, ale przede wszystkim był uwielbiany przez widzów. Pojawili się w nim Dorota i Radek Liszewski, Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Lenka Klimentova i Jan Kliment, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan oraz Dorota i Czesław Mozil. Przemianom towarzyszyło mnóstwo szczerych uczuć, bliskości, miłości i prawdziwych łez.
Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji przyszedł czas na drugą odsłonę programu. Oprócz Sławomia i Kajry zobaczymy pary, które z pewnością wzbudzą dużo nowych emocji. Są to: Michał Koterski i Marcela Leszczak, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.
 

 
„The Story Of My Life. Historia naszego życia” jesienią w piątkowe wieczory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *