Internet & Gry - Reklama

„Pasja w podróży” – rusza nowa edycja podróżniczego projektu portalu Onet oraz Bridgestone (wideo)

Ruszyła druga edycja podróżniczego projektu „Pasja w podróży”. Prowadząca Odeta Moro zabierze widzów w podróż po najpiękniejszych zakątkach Polski. Na projekt „Pasja w podróży” składają się wideoreportaże, podcasty i galerie zdjęć, a także artykuły i materiały making-of. Pierwszy odcinek reportażu będzie miał premierę 12 lipca.

 

W premierowym odcinku programu „Pasja w podróży” Odeta Moro odwiedzi Puszczę Białowieską. W kolejnych odcinkach prowadząca uda się na Mazury i Suwalszczyznę, a następnie na Podlasie, Kaszuby i Dolny Śląsk. Wszystkie materiały przygotowane w ramach projektu „Pasja w podróży” będą dostępne w specjalnie przygotowanym serwisie: https://pasjawpodrozy.onet.pl/.

 

 

Zabieramy widzów w podróż po Polsce, prezentując nie tylko piękną przyrodę, intrygujące, nieznane miejsca, ale również lokalne produkty. Piękne zdjęcia, niezwykłe pasje mieszkańców, a to wszystko w tak pożądanym ostatnio wymiarze ‘slow’. Moją reakcją po obejrzeniu pierwszego odcinka była chęć spakowania walizki i myślę, że nie będę w tym odbiorze odosobnionamówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

Za koncepcję kreatywną oraz strategię projektu „Pasja w podróży” odpowiada biuro reklamy Ringier Axel Springer Polska oraz Cool Company. Projekt jest wspierany merytorycznie przez Onet Podróże, Auto Świat i Komputer Świat.

„Pasja w podróży” powstaje przy współpracy portalu Onet, Cool Company, Domu Mediowego The & Partnership oraz Bridgestone Europe.

Więcej: https://pasjawpodrozy.onet.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *