Patryk Cebulski zagra nową postać w „Lombardzie”

W serialowym „Lombardzie” pojawi się nowa stała postać – kurier Adam. Wcieli się w niego Patryk Cebulski, aktor młodego pokolenia, znany m.in. z seriali „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Kuchnia” czy jako współprowadzący kulisy „Tańca z gwiazdami”. Premiera pierwszego odcinka „Lombardu” z udziałem Patryka Cebulskiego (odc. 568) już w czwartek 6 października o 19.00. Tylko na TV Puls.

 

Serialowy lombard odwiedza wielu zaprzyjaźnionych klientów, jak: Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Ziutek (Henryk Gołębiewski) czy sympatyczni Ślązacy Boguś i Zefel (Bogdan Kalus, Krzysztof Hanke). Często pojawiają się tu policjanci Beton, Robert i Lidka (Dominik Dąbrowski, Jakub Świderski, Paulina Mikuśkiewicz) a spokój burzy gangster Ryży (Arkadiusz Tańcula).

Od odcinka 568. nową stałą postacią, która często będzie zaglądać do lombardu, jest kurier Adam. Wciela się w niego Patryk Cebulski. Widzowie znają go m.in. z takich seriali jak: „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Barwy szczęścia”, „Kuchnia”, a także z 16. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy z „Tańca z gwiazdami”, gdzie jest współprowadzącym kulisy programu.

– Na planie „Lombardu” panuje świetna, profesjonalna atmosfera, ekipa przyjęła mnie bardzo serdecznie. Kurier Adam, w którego się wcielam, to żywiołowa i wesoła postać, więc mam nadzieję, że widzowie serialu szybko go polubią
mówi Patryk Cebulski.

Wątek kuriera Adama rozpoczyna się w momencie, kiedy lombard kolejny raz nie dostarcza na czas paczki do klienta. Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) decyduje, że trzeba coś z tym zrobić! Lolek (Jerzy Górski) uważa, że zamiast zamawiać zlecenia w różnych firmach kurierskich, lombard powinien współpracować z jedną, konkretną. Kazimierz wybiera dostawcę, podpisuje umowę i już następnego dnia w lombardzie pojawia się sympatyczny kurier Adam (Patryk Cebulski), który będzie odbierał przesyłki z lombardu. Pierwsze zlecenie okazuje się jednak nieco pechowe, gdyż jedna z przesyłek zaczyna… przeciekać. Co się wydobywało z paczki i dlaczego na miejsce została wezwana policja?

„Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością – otrzymał od widzów trzy Telekamery „Tele Tygodnia”, których zwieńczeniem jest prestiżowa Złota Telekamera, oraz Jubileuszową Telekamerę na 25-lecie Plebiscytu, w kategorii „najlepszy serial fabularno-dokumentalny”.

W serialu regularnie pojawiają się znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in: Wanda Kwietniewska z zespołu Wanda i Banda (premiera odcinka w piątek 23 września br.), Zenek Martyniuk, Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Michał Wiśniewski, Aleksander Doba, czy Bartek Marszałek.

Uzupełnieniem serialu są jego profile w social media na: Instagramie, TikToku, YouTube i Facebooku.

Premiery odcinków „Lombardu” w TV Puls od poniedziałku do piątku o 19.00, powtórki o 18.00 oraz podczas sobotnich maratonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *