Paweł Domagała, Kortez i piosenki słuchaczy na Walentynki w RMF FM

14 lutego upłynie w RMF FM pod znakiem miłości. Walentynki stacja obchodzić będzie wspólnie z Pawłem Domagałą, który przekaże życzenia wybranemu słuchaczowi lub słuchaczce i zaśpiewa jeden ze swoich przebojów. Wieczorem wyjątkowe piosenki dedykować swoim najbliższym będą sami słuchacze, a zaraz potem Darek Maciborek zaprosi na Poplistę live Sessions z Kortezem.

 

Już teraz słuchacze mogą zgłaszać się do zabawy z Pawłem Domagałą. Na www.rmf.fm czekamy na historie słuchaczy, którzy chcieliby wyznać miłość, pochwalić się swoim uczuciem przed całym światem czy przeprosić swoją drugą połowę. Tę wiadomość przekaże w programie „Byle do piątku” Paweł Domagała oraz zaśpiewa wybranej osobie swój przebój „Wystarczę ja”. Dodatkowo dziesięć najbardziej zakochanych par otrzyma wyjątkowe koszulki z limitowanej serii „Zakochaj się w RMF FM”.

Od godziny 18-ej oddajemy antenę słuchaczom – „Nasza piosenka” to program, w którym  każdy będzie mógł zadedykować swojej miłości wyjątkowy utwór. Od 20-ej w RMF FM POPlista Live Session – Kortez i jego największe hity w niezwykłych aranżacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *