Październik 2017 na kanale Eurochannel

W październiku wracamy do Niemiec, skąd pochodzą najlepsze produkcje filmowe realizowane w ramach Niemieckiego Cyklu Filmowego. Dołącz do naszej wyprawy po tym pięknym kraju. Willkommen w wypełnionym niemiecką kulturą miesiącu.

 

JESTEŚMY FALĄ

Jana i Micha są parą młodych fizyków, którzy wspólnie postanawiają poznać źródło tajemniczego fenomenu. Piętnaście lat temu w małym niemieckim miasteczku wystąpił niezwykły odpływ. Morze dosłownie zniknęło z powierzchni ziemi, a wraz z nim wszystkie mieszkające tu dzieci.

To niecodzienne zjawisko nigdy nie zostało wyjaśnione i ciąży nad okolicą jak klątwa. Czy naukowcy poznają prawdę? Kino Europa zaprasza na dramat fantastycznonaukowy: Jesteśmy falą.
Czytaj więcej

LUCA TAŃCZY CICHO

Luca jest buntowniczką. Ceni wolność tak samo jak życie. Niestety, wciąż ścigają ją duchy przeszłości. Czy to dla niej dobry czas na wyjście z ich cienia i poszukiwanie nowych horyzontów?

Dołączcie do Luki, która postanowiła wpuścić trochę światła do swojej codzienności. Kino Europa zaprasza na wzruszający niemiecki dramat, Luca tańczy cicho.
Czytaj więcej   

WSZYSTKO O CANNES

Spotkacie tu swoje ulubione gwiazdy! Stąpając po czerwonym dywanie jednego z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych, zdradzają nam swoje sekrety.

W czasie 70. edycji festiwalu dotarliśmy za jego kulisy, gdzie udało nam się przeprowadzić wiele interesujących wywiadów.

Kino Europa zaprasza na Wszystko o Cannes – autorską produkcję o jednym z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych na świecie.
Czytaj więcej 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *