MediaZapowiedzi TV

Październik na kanałach Cartoon Network i Boomerang

Przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na październik wraz z hitami programowymi miesiąca.

 

 

 

BEN 10 KONTRA WSZECHŚWIAT: FILM
PREMIERA FILMU W SOBOTĘ 10 PAŹDZIERNIKA O 12:00
DODATKOWA EMISJA: 10.10 GODZ. 20:50 ORAZ 18.10. GODZ. 12:00 I 20:50

Ben 10 i jego paczka powracają w kolejnym filmie pełnometrażowym! Tym razem bohater wyrusza w kosmos, by ratować świat przed zniszczeniem. W najnowszej produkcji ważą się losy całej ludzkości, a emocje sięgają zenitu!

Podczas gdy Ben Tennyson mierzy się ze swoją przeszłością i udaje się w międzygalaktyczną podróż, dziadek Max i kuzynka Gwen zostają na Ziemi, by zyskać trochę czasu i zapewnić bezpieczeństwo jej mieszkańcom. Powrót z przestworzy okaże się jednak bardzo trudny – czy chłopakowi uda się wykonać swoje zadanie na czas i powrócić, by pomóc rodzinie?

KICIA ROŻEK
PREMIERA TRZECIEGO SEZONU W PONIEDZIAŁEK 12 PAŹDZIERNIKA O 17:30
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 17:30

Urocza i waleczna Kicia Rożek jak zawsze dba o spokój i doskonały nastrój mieszkańców swojego magicznego królestwa. W trzecim sezonie czekają na nią kolejne wyzwania! Tym razem podczas pokazu fajerwerków zostaje uwięziona z Mistrzem Smutasem w zamku i niespodziewanie orientuje się, że jej towarzysz próbuje zepsuć to spektakularne święto.

Czy uda się jej dowiedzieć, dlaczego i uratuje doskonałą zabawę? Tymczasem Orłodyl łamie sobie rękę i próbuje ukryć przed przyjaciółmi ten wypadek. Książę Piesio Rożek z kolei chce nauczyć się jak być „cool” – wszyscy przyjaciele chcą mu zatem udzielić ważnych wskazówek.

MAO MAO I BOHATEROWIE CZYSTEGO SERCA
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 19 PAŹDZIERNIKA O 14:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:50

Mao Mao ma w planach zostać legendarnym superbohaterem. Koci samuraj musi jednak najpierw zdobyć jeszcze sporo wiedzy i doświadczenia. Jedno jest pewne – nie brak mu zapału! W nowych odcinkach Nietoperka i Borsukowaty zbiją ukochany kubek Szeryfa Doliny Czystego Serca. Mao Mao będzie ich w związku z tym wydarzeniem obdarzać chłodnym milczeniem.

W innym z odcinków urocza Nietoperka postanowi udowodnić, że jest samodzielna – wszystko przez to, że jej tata uważa, że przyjaźń z Mao Mao i kolejne, ekscytujące przygody są dla niej niebezpieczne. Okazuje się też, że główny bohater wcale nie jest zupełnie nieustraszony i panicznie boi się… marionetek.

NINJAGO
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W SOBOTĘ 3 PAŹDZIERNIKA O 9:45
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 9:45

Kai, Jay, Cole i Zane powracają w nowych odcinkach! Ci waleczni wojownicy LEGO nadal doskonalą swoje umiejętności w starożytnej sztuce walki stając do kolejnych emocjonujących pojedynków i strzegąc bezpieczeństwa w swojej mitycznej krainie.

Bohaterowie muszą ze sobą współpracować, by wypełniać kolejne zadania. Choć nie można odmówić im odwagi, to często muszą pokonywać nie tylko przeciwników, ale także swoje własne słabości. Tym razem będą też zobowiązani dokładnie zapamiętać wszystkie ważne wskazówki, które otrzymali od Mistrza Wu.

BEN 10
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W SOBOTĘ 3 PAŹDZIERNIKA O 20:50
EMISJA OD SOBOTY 3 PAŹDZIERNIKA DO PIĄTKU 9 PAŹDZIERNIKA O 20:50

Ben podczas wakacji ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen znajduje tajemniczy przedmiot przypominający zegarek – Omnitrix. Szybko okazuje się, że dzięki niemu chłopak zyskuje magiczne zdolności i jest w stanie przeobrażać się w jednego z dziesięciu obcych. Z czasem uczy się używać swoich mocy, ale okazuje się, że razem z nowymi umiejętnościami ma również nowe obowiązki. Musi walczyć z wrogami i nieustannie ratować cały świat przed niebezpieczeństwem.

Na szczęście zawsze może liczyć na pomoc pomysłowego dziadka i swojej rezolutnej kuzynki. Czwarty sezon przyniesie kolejne, emocjonujące przygody całej drużyny – co tym razem wymyślą ich wrogowie, by zdobyć władzę nad światem?

 

 

SCOOBY-DOO I… ZGADNIJ KTO?
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 26 PAŹDZIERNIKA O 15:00
EMISJA CODZIENNIE O 15:00

STRASZNIE ŚMIESZNE POPOŁUDNIE ZE SCOOBYM
PREMIERA MARATONU STRASZNIE ŚMIESZNE POPOŁUDNIE ZE SCOOBYM W SOBOTĘ 10 PAŹDZIERNIKA O 13:00
EMISJA CODZIENNIE OD 13:00

Październik to idealny czas na to, by odpowiednio przygotować się na Halloween! Strachliwy pies Scooby-Doo wraz z paczką młodych detektywów z pewnością będzie w tej kwestii wyjątkowo pomocny!

Tej jesieni widzowie Boomeranga spędzą z tymi bohaterami aż 4 godziny każdego dnia! W specjalnym maratonie znajdą się nowe odcinki „Scoooby-Doo i…zgadnij kto?”, a także filmy opowiadające przygody Daphne, Freda, Welmy, Kudłatego oraz ich wiernego czworonożnego kompana. Dodatkowo dzieciaki przypomną sobie ulubione momenty z „Wyluzuj, Scooby-Doo!”.

Jakie tym razem drużyna wymyśli sposoby na schwytanie i zdemaskowanie straszliwych zjaw? Przyjaciele przemierzą swoim charakterystycznym pojazdem największe europejskie metropolie oraz mniejsze miejscowości, spotykając na swojej drodze wiele gwiazd i celebrytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *