Październik na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu, przedstawiamy ramówkę kanałów i Boomerang na październik wraz z propozycjami programowymi.

 

 
CRAIG ZNAD POTOKU
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 15 PAŹDZIERNIKA O 15:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 15:05
W październiku na antenie Cartoon Network pojawi się zupełnie nowa produkcja – „Craig znad potoku”. Serial przedstawia losy paczki przyjaciół, którzy każdą wolną chwilę spędzają na łonie natury. Zielone okolice rodzinnego miasteczka to dla Craiga, J.P. i Kelsey najbardziej wyjątkowe miejsce na ziemi. Dni upływają im na zabawach na świeżym powietrzu, wspinaczkach na drzewa i budowaniu szałasów. Młodzi odkrywcy zawsze są gotowi na nowe wyzwania.
BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 22 PAŹDZIERNIKA O 20:20
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 20:20
Cartoon Network zaprasza na nowe przygody Bena Tennysona. W premierowych odcinkach drugiego sezonu „Ben 10” młody właściciel Omitrixa stawia czoła niespodziewanemu intruzowi – kosmicie podszywającemu się pod Kulopłota. Młody bohater będzie musiał posłużyć się niebywałym sprytem i odwagą, aby pokonać potężnego wroga, który steruje sobowtórem i stoi za ogromnymi szkodami w laboratorium.
MIEDZY NAMI, MISIAMI
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 1 PAŹDZIERNIKA O 18:05
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:05
Trio zabawnych niedźwiedzi wraca w nowych odcinkach trzeciego sezonu „Między nami, misiami”. Nietypowi bracia będą znów próbowali odnaleźć swoje miejsce w ludzkim świecie i zawrzeć nowe przyjaźnie. Widzowie zobaczą, jak Grizz rozprawia się z nieco mniejszym od siebie przeciwnikiem – zuchwałym gołębiem, a Lodomir, w wyniku uderzenia w głowę, zaczyna się zachowywać jak ktoś zupełnie inny. Szalone perypetie trójki misiów pojawią się w Cartoon Network już pierwszego października.
PORA NA PRZYGODĘ!
PREMIERA W SOBOTĘ 20 PAŹDZIERNIKA O 9:40
EMISJA W SOBOTĘ 20 PAŹDZIERNIKA O 9:40, 13:10, 16:40, 21:00 i 23:40 ORAZ W NIEDZIELĘ 21 PAŹDZIERNIKA O 2:20, 3:10 i 8:45
Fanów „Pory na przygodę!” czeka wyjątkowa okazja, by zobaczyć wielki finał ich ulubionej kreskówki. Specjalny odcinek zatytułowany „Razem ze mną w drogę idź” pojawi się w Cartoon Network w ramach 24-godzinnego maratonu serialu. Co czeka bohaterów? Królewna Balonowa będzie gromadzić swoich sprzymierzeńców i przygotowywać się do walki z Gumbaldem oraz jego armią. W tym czasie Finn spróbuje znaleźć sposób, by zapobiec wielkiej wojnie. Los Krainy Ooo i jej mieszkańców leży w jego rękach.
TRANSFORMERS: CYBERVERSE
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 27 PAŹDZIERNIKA O 20:45
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 20:45
Tej jesieni w Cartoon Network pojawi się zupełnie nowy animowany serial, który przedstawia pełne niespodziewanych zwrotów akcji przygody Transformersów. Pełniący funkcje zwiadowcy i bojownika żółty Bumblebee będzie musiał poradzić sobie z amnezją. Jeden z najważniejszych i najsilniejszych autobotów ma poważny problem – nie może sobie przypomnieć, na czym polega misja, dla której przybył na Ziemię, a to właśnie od jej powodzenia zależą losy jego przyjaciół. Czy uda mu się odzyskać pamięć?
 

 
GRIZZY I LEMINGI
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 14:00
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 22 PAŹDZIERNIKA O 14:00
W październiku Boomerang zaprasza na premierę drugiego sezonu serialu „Grizzy i lemingi”. Wielki i spokojny niedźwiedź pod nieobecność leśniczego przejął jego chatkę i z przyjemnością korzysta z jej dobrodziejstw. Jednak, gdy choć na chwilę traci czujność i przyzwyczaja się do luksusu, jego współlokatorzy – złośliwe lemingi – od razu dają mu się we znaki. Małe, szalone stworzenia z wielkim temperamentem urządzają głośne imprezy i nieprzerwanie walczą o przejęcie dowodzenia w leśniczówce.
DOROTKA I CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 8 PAŹDZIERNIKA O 14:25
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 14:25
Boomerang zaprasza miłośników zawsze rezolutnej Dorotki na premierę drugiego sezonu serialu „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Blaszanego Drwala, Tchórzliwego Lwa, Stracha na Wróble oraz tytułową bohaterkę i jej pieska czekają kolejne niesamowite przygody i wielkie wyzwania związane z pojawieniem się czarnoksiężnika. Sen z powiek spędza im też fakt, że w każdej chwili do Krainy Oz może powrócić wiedźma.
THE HAPPOS FAMILY
PREMIERA W SOBOTĘ 15 PAŹDZIERNIKA O 13:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI O 13:50
W październiku widzów Boomeranga czeka premiera nowych odcinków drugiego sezonu serialu „The Happos Family”. Na antenie pojawią się kolejne przygody uroczych, niebieskich hipopotamów. Zabawna rodzina zwierzaków zaczyna swoje ekscytujące zabawy, gdy tylko bramy parku safari zostają zamknięte dla odwiedzających. Tym razem bohaterowie wezmą udział w zawodach Happo-Ball, a także zorganizują grupowe zajęcia z jogi, by popracować nad swoją gracją i wdziękiem.
HALLOWEEN Z BOOMERANGIEM
PREMIERA W SOBOTĘ 27 PAŹDZIERNIKA O 15:45
EMISJA OD SOBOTY 27.10 DO ŚRODY 31.10 O 15:45
W Boomerangu nie może też zabraknąć niepowtarzalnej, halloweenowej rozrywki! Pięć ostatnich dni października fani stacji spędzą w towarzystwie Królikuli – małego królika-wampirka ze słabością do soku z marchewki. Na antenie pojawi się również Scooby-Doo i jego brygada detektywów. Bohaterowie kreskówek, w ramach specjalnego popołudniowego maratonu, będą tropić duchy, przepędzać zjawy i na dobre rozprawią się z potworami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *