Październik na kanale CBS Reality

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza do oglądania programu „Coś mnie zabija” (sezony 1 i 2) prowadzonego przez nominowanego do nagrody Emmy® za rolę w serialu „Mr. Robot” BD Wonga, znanego też z „Prawa i porządku: sekcji specjalnej”. Seria zagłębia się w śledztwa dotyczące medycznych tajemnic życia i śmierci.

 

 

 

Sześcioodcinkowa produkcja dokumentalna bada zagadkowe objawy i choroby, które skutkowały walką o życie. Każdy odcinek stanowi zapis walki, by w porę odkryć, kto lub co zabija pacjenta. Lekarze, naukowcy, a w niektórych przypadkach oficerzy śledczy, stają się medycznymi detektywami, starając się rozwikłać zagadkę, w której stawką jest życie.

W październiku CBS Reality poleca również program „Zabójcze pary” (sezony 7-9). Jest to trzymająca w napięciu seria, przedstawiająca pary, których namiętność doprowadziła do popełnienia strasznych zbrodni. Poprzez powrót do sytuacji z przeszłości i przedstawienie relacji z pierwszej ręki, każdy odcinek zagłębia się w historię kryjącą się za danym romansem i przedstawia jego ewolucję.

Twórcy próbują odkryć, kiedy miłość zamieniła się w manipulację i co miało bezpośredni wpływ na popełnienie przestępstwa. Od historii pary nastolatków mających na koncie zbrodnie w kilku stanach, po losy lesbijskich kochanek, które nie spoczną, dopóki nie wyeliminują męża jednej z nich, widzowie dostają nieograniczony wgląd w szczegóły tych związków.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *