Październik na kanale DTX

„Ekspertki z warsztatu” oraz „Garage Squad”, czyli w październiku kanał DTX wyprowadzi niezwykłe auta z garażu na ulice.

 

 

 

EKSPERTKI Z WARSZTATU

Zapraszamy na kolejne spotkania z fanatyczkami motoryzacji, którym będziemy towarzyszyć w ich własnym warsztacie samochodowym. Rachel, Christy i Bogi uwielbiają samochody i wszystko co jest z nimi związane. Nie boją się podjąć nawet najtrudniejszych projektów, a swoją wiedzą i umiejętnościami dorównują mężczyznom.

Zobaczymy, jak dziewczyny remontują stare samochody, robią tuning silników maszyn, które potem ścigają się na torach. Dla tych pań nie ma rzeczy niemożliwych! W świecie motoryzacji dziewczyny z warsztatu mogą spokojnie rywalizować z mężczyznami.

Od wtorku, 8 października, godzina 18.00

GARAGE SQUAD

Warsztatowa ekipa w składzie Bruno Massel, Heather Storm i Joe Zopler wyrusza z misją pomocy wszystkim amatorom motoryzacji w USA, których ukochane maszyny od lat stoją zepsute w garażach i przydomowych ogrodach.

W tej serii programów mechanicy zajmą się wybranymi samochodami i w ciągu weekendu spróbują je naprawić. Telewizyjni fachowcy pojawią się w garażach szczęśliwców nie tylko z niezbędnymi częściami zamiennymi, ale także podzielą się swoją widzą i doświadczeniem.

Zobaczymy, jak swoją moc odzyskuje Chevrolet Corvette z 1975 roku od 15 lat stojący w garażu oficera policji i zaniedbany Dodge Dart z 1971 roku należący do grupy przyjaciół ze szkoły średniej. Każdy zardzewiały pojazd jest dla tych mechaników prawdziwym skarbem i nie umknie ich uwadze. Pozostaje jednak pytanie. Czy uda się im każdy samochód z powrotem wyprowadzić na drogę?

Od czwartku, 10 października, godzina 18.00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *