Październik na kanale Eurochannel

Październikowa ramówka, wypełniona wyjątkowymi programami, jakie dla Was przygotowaliśmy, zaprasza do poznania autentycznego kina europejskiego. W tym miesiącu w Kinie Europa czekają na Was thrillery, filmy akcji, kryminały i dramaty.

 

 

KARAIBSKI GROM

Największa w Europie kradzież diamentów ma miejsce we Włoszech. Złodziej pojawia się w Portoryko, gdzie siły specjalne wysyłają trójkę zjawiskowych agentek. Ich zadaniem jest odzyskanie diamentów i wsadzenie złodzieja za kratki.

Mafia, Interpol i los komendanta włoskiej policji są zagrożone w nowym serialu Kina Europa: Karaibski grom! Czytaj więcej

WYROK SKAZUJĄCY

Te kobiety nie spoczną, dopóki sprawa nie zostanie rozwiązana. Jedna jest w gorącej wodzie kąpana, druga skupia się przede wszystkim na przyczynach. Wspólnie stanowią najlepszy europejski duet prawniczy do walki z przestępstwami.

Kino Europa zaprasza na Wyrok skazujący – pełen akcji serial o najciekawszych francuskich przypadkach kryminalnych. Czytaj więcej

NIEMY STRACH

Przez wiele lat Sabine tłumi wspomnienia o zaginięciu jej najlepszej przyjaciółki. Wszystko wraca wraz ze zjazdem absolwentów i romansem. Oba te wydarzenia działają jak katalizator wspomnień tego tragicznego dnia, kiedy przyjaciółka Sabine pojechała rowerem do swojego domu i już nikt nigdy więcej jej nie zobaczył. Czy Sabine jest winna tej zbrodni?

Kino Europa zaprasza na premierę holenderskiego thrillera Niemy strach! Czytaj więcej 

NOCNA JAZDA

Witajcie na ulicach Hamburga w najlepszych latach 80.! Debaty, seks, ostre imprezy i społeczeństwo na granicy przemiany towarzyszą każdemu kolejnemu pasażerowi taksówki Alex. Chcąc powiązać koniec z końcem, Alex decyduje się na wzięcie nocnych zmian. Kasa z taksówki jest niezła, a historie pasażerów jeszcze lepsze!

Kino Europa zaprasza na premierę Nocnej jazdy! Czytaj więcej 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *