Październik na kanale Lifetime

W telewizji Lifetime powracamy do kultowego programu „Małżeństwo od pierwszego wejrzenia”. Po raz dziewiąty uczestnicy tego społecznego eksperymentu staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sakramentalne „tak” zupełnie obcej osobie. Czy te związki mają szansę przetrwać? Wielbicieli kryminalnej rozrywki od 10 października zapraszamy na cykl filmów dokumentalnych „Mroczne sekrety Ameryki”, poświęcony przestępstwom, które w ostatnich latach wstrząsnęły amerykańską opinią publiczną.

 

 

 

MAŁŻEŃSTWO OD PIERWSZEGO WEJRZENIA – NOWY SEZON
Married At First Sight
Od 29 września, w niedziele o 20:00 na Lifetime
W dziewiątym sezonie programu „Małżeństwo od pierwszego wejrzenia” udajemy się do Charlotte, gdzie zespół ekspertów swata cztery pary, które powinny być dla siebie idealne.
Bohaterowie programu zgodzili się na prowokacyjną propozycję: zawarcie legalnego ślubu z nieznajomym, którego pierwszy raz zobaczą dopiero przy ołtarzu.
Eksperci będą doradzać każdej parze nowożeńców podczas trwania eksperymentu.
CYKL DOKUMENTALNY “MROCZNE SEKRETY AMERYKI”
Od 10 października, w czwartki o 21:00 na Lifetime
Seks na sprzedaż
10 października, w czwartek o 21:00  
W tym odcinku Elizabeth Vargas bada wewnętrzne mechanizmy nowej odmiany usług  seksualnych, która by zaspokoić potrzeby erotyczne klientów, ale też ich pragnienie bliskości i intymności, posługuje się Internetem.
Dokument ujawnia preferencje, obowiązujące zasady i tajemnice tej branży, a czyni to przedstawiając dokładne portrety osobowościowe ludzi oferujących usługi seksualne przez Internet. Osoby zajmujące się tą działalnością opowiedzą w jaki sposób stała się ich źródłem utrzymania.
Nieletnie żony wbrew woli
17 października, w czwartek o 21:00  
W USA zatrważająca liczba nastoletnich dziewcząt zmuszana jest do zamążpójścia wbrew własnej woli. Za ten stan rzeczy odpowiada dziurawe prawo obowiązujące w większości stanów. Wielu sądzi, że do takich sytuacji dochodzi wyłącznie w krajach rozwijających się, tymczasem według szacunków w ciągu ostatnich 15 lat w USA do ślubu zostało zmuszonych 200 000 dziewcząt.
Dwugodzinny dokument Elizabeth Vargas przedstawia poruszające historie nastoletnich ofiar, które wbrew przeciwnościom uciekły od przymusowego ślubu, a teraz dzielnie próbują zmierzyć się z konsekwencjami tego doświadczenia.  Podejmując temat uznawany za tabu mają nadzieję, że pomogą innym dzieciom.
Nastoletnia zabójczyni
24 października, w czwartek o 21:00
Czy za eskalacją przemocy wśród członków gangów stoją media społecznościowe? Na ile internetowe spory przenoszą się na rzeczywistość i nierzadko kończą strzelaniną?
W tym odcinku na przykładzie burzliwego życia i tragicznej śmierci nastoletniej zabójczyni z chicagowskiego gangu, bardzo aktywnej w mediach społecznościowych, Elizabeth Vargas bada, czy na tego rodzaju portalach można doszukać się ukrytego wzorca zachowań typowego dla członków gangów, który pozwoliłby na zidentyfikowanie potencjalnych zagrożeń w rzeczywistym świecie.

Niebezpieczne randki online
31 października, w czwartek o 21:00
Aplikacje randkowe to coraz popularniejszy sposób poznawania innych osób. W tym jednogodzinnym odcinku Elizabeth Vargas pozna w większości nieuregulowaną prawnie branżę aplikacji randkowych oraz niebezpieczeństwa związane z randkami przez Internet, które w kilku przypadkach zakończyły się napaścią, gwałtem, a nawet morderstwem.
Elizabeth zbada to zjawisko, przeprowadzając wywiady z prawnikami, detektywami oraz adwokatami, którzy poprzez dyskusję chcą uchronić potencjalne ofiary przed przestępstwem oraz zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *