MediaZapowiedzi TV

Październik pełen atrakcji na Nickelodeon!

Już 4 października na antenę wraca interaktywny format Nickelodeon Master! Tym razem widzowie będą mogli dołączyć do wspólnej zabawy podczas maratonu „Danger Force”. Wystarczy, że podczas oglądania programu, za pomocą aplikacji, będą odpowiadać na pytania, które pojawią się na ekranie telewizora. Uczestnicy zabawy mają 60 sekund, aby udzielić poprawnej odpowiedzi. Aby wziąć udział w grze, wystarczy pobrać aplikację Nickelodeon Master i oglądać maraton z „Danger Force” od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:50. Sprawdźmy, kto jest nowym Mistrzem Nickelodeon!

 

To nie wszystko – stacja przygotowała aż 4 premiery!

Już 11 października widzowie poznają nastoletnią Goldie. Życie bohaterki zostanie wywrócone do góry nogami, gdy jej rodzina wprowadzi się do dziadka Maury’ego i jego trzech współlokatorów powyżej siedemdziesiątki. Serial „Goldie’s Oldies” emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 19:40

Z nowości 18 października na antenie Nickelodeon zawitają „Astronauci”. Serial opowiada historię grupy dzieci, która zostaje przypadkowo wystrzelona w kosmos. Aby wrócić do domu, bohaterzy rozpoczynają pełną wyzwań przygodę życia! Poczynania młodych Astronautów będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o godz.17:50.

Dwie następne premiery Nickelodeon przygotował specjalnie dla najmłodszych – będą mieli oni okazję zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowych odsłonach.

Już 11 października Baby Shark zaprosi wszystkich fanów podwodnego świata do wspólnej zabawy. Pełna humoru seria dla przedszkolaków opowie o przygodach Baby Sharka i jego najlepszego przyjaciela Williama Ryby! Premierowe odcinki „Baby Shark” będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 7:30.

Co więcej, na młodych widzów czekać będzie cała wioska małych, niebieskich ludzików! Od 18 października na antenie Nickelodeon zagoszczą „Smerfy” –oryginalny serial animowany w zupełnie nowej odsłonie. Najmłodsi będą mogli spotkać się z Papą Smerfem, Smerfetką, Ważniakiem, Niezdarą i resztą bohaterów od poniedziałku do piąku o godz. 7:55

Nickelodeon przygotował także moc atrakcji dla tych, którzy czekają na nowe przygody ulubionych bohaterów.

Od 4 padziernika widzowie mogą rozwiązywać nowe „Zagadki rodziny Hunterów”! Max, Tess, Anika, Sal i Daniel przeprowadzą własne śledztwo, aby poznać losy przybranych rodziców. Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 16:55.

Pirat Santiago Montes zabierze najmłodszych widzów w rejs pełen przygód. Odważna grupa młodych piratów będzie ratować ludzi na morzu, poszukiwać skarbów i dbać o spokój na karaibskich wodach. Serial przedstawia nie tylko niesamowite przygody bohaterów, ale także zapoznaje młodych widzów z elementami kultury hiszpańskiej i latyno-karaibskiej. Nowe odcinki „Santiago z mórz” będą emitowane od 4 października, od poniedziałku do piątku, o godz. 7:55.

Nickelodeon zaprasza także wszystkich fanów Zmiksowanej Kally do wspólnej zabawy podczas nowego sezonu serialu. Przez cały październik widzowie będą mogli razem z Kally stawiać czoła wyzwaniom, jakie czekają na nią w najbardziej prestiżowej szkole muzycznej kraju. Premierowe odcinki programu są emitowane na antenie Nickelodeon od poniedziałku do piątku o godz. 20:05.

Dla miłośników historii z dreszczykiem Nickelodeon przygotował specjalny Weekend Halloween! W sobotę i niedzielę (30-31 października), w godz.11:35-17:50 wyemitowane zostaną tematyczne odcinki seriali takich jak SpongeBob, Grzmotomocni, Niebezpieczny Henryk oraz Harmidom. Aż strach przegapić!

Maraton „Danger Force” z Nickelodeon Master trwa od poniedziałku do piątku (od 4 do 15 października) w godzinach: 17:50 – 19:40.

Serial „Goldie’s Oldies” emitowany będzie od poniedziałku do piątku (od 11 do 22 października) o godz.19:40.

Serial „Astronauci” emitowany będzie od poniedziałku do piątku (od 18 do 29 października) o godz.17:50.

Serial „Baby Shark” emitowany będzie od poniedziałku do piątku (od 11 do 15 października) o godz.07:30.

Serial „Smerfy” emitowany będzie od poniedziałku do piątku (od 18 do 29 października) o godz.07:55.

Serial „Zagadki Rodziny Hunterów” emitowany będzie od poniedziałku do piątku (od 18 do 29 października) o godz.07:55.

Serial „Santiago z mórz” emitowany będzie od poniedziałku do piątku (od 4 do 15 października) o godz.07:55.

Serial „Zmiksowana Kally” emitowany będzie od poniedziałku do piątku (od 01 do 29 października) o godz. 20:05.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *