MediaZapowiedzi TV

Październik pełen tajemnic w AXN

Tajemnicza zbrodnia w malowniczych Górach Sowich, nowa odsłona legendarnego serialu z lat 70-tych, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego oraz najświeższe informacje ze świata eSportu. W październiku widzowie AXN zobaczą najnowszą lokalną produkcję stacji, serial Znaki, a także serial S.W.A.T. – jednostka specjalna i 2. sezon Okupu. AXN Spin zaprezentuje magazyn Heads Up Daily, który poprowadzą Brody Moore i Marissa Roberto.

 Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Na ekranie zobaczymy również Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak.

Premiera serialu Znaki w środę 10 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN

S.W.A.T.  – jednostka specjalna to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego  wieku. Porucznik policji Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował.

Premiera serialu S.W.A.T. – jednostka specjalna w poniedziałek 1 października o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN

Okup to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia negocjatora kryzysowego, Erica Beaumonta (Luke Roberts). Dowodzi on zespołem, zajmującym się ratowaniem ludzkiego życia w najtrudniejszych sytuacjach. Grupa rozwiązuje prywatne sprawy, w które nie są zaangażowane policja i sądy. Eric wykorzystuje swoją znajomość ludzkiego charakteru do rozwiązywania najtrudniejszych spraw porwań dla okupu. Niezależnie od okoliczności, nigdy nie używa broni i nie ucieka się do przemocy. Wydarzenia ukazane w Okupie inspirowane są prawdziwymi doświadczeniami wybitnego negocjatora Laurenta Combalberta, który wraz ze swoim partnerem – Marwanem Merym – stworzył duet najlepszych światowych negocjatorów. W 2. sezonie serialu zespół Erica będzie musiał negocjować z porywaczami jego córki. Spróbuje też uratować z rąk porywaczy amerykańskiego handlarza diamentów oraz byłego strażnika z więzienia w Guantanamo.

Premiera 2. sezonu serialu Okup w poniedziałek 22 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00 w AXN

Heads Up Daily to program na temat eSportu. W każdym odcinku prowadzący, Brody Moore i Marissa Roberto, będą zapraszać do studia zawodowych graczy, twórców gier oraz popularnych blogerów i youtuberów. Wszystko, aby podsumować najważniejsze rozgrywki i odbywające się turnieje, a także zapowiedzieć nadchodzące wydarzenia w świecie eSportu.

Premiera programu Heads Up Daily w poniedziałek 1 października o godz. 20:05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:05 w AXN Spin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *